Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit szólnál ha a párod házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál ha a párod házassági szerződést akarna kötni?

Figyelt kérdés

Nagy vagyona van.

Hogyan reagálnál rá, megértenéd vagy rosszul esne?


2019. jan. 21. 19:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
68%
most valahol megérteném, de sértőnek érezném a bizalmatlanságát. idősebb, tapasztaltabb fejjel már teljesen megérteném, igazat adnék neki.
2019. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
93%

"5 év után a házasság előtt szerzett vagyon is közös vagyon lesz, szerződés híján."


NEM igaz!

Honnan szedsz ilyen vadbaromságokat?

2019. jan. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
90%

Rendben, de legyen benne az is, hogy hogyan leszel kompenzálva míg gyesen vagy és kiesik a saját kereseted és megtorpan a karriered és utánaa ki fog otthon maradni a beteg gyerekkel, mert ezek mind nagyban befolyásolják, hogy mennyit fogsz keresni, hogy lépsz előre.


Mert az nagyon nem kóser, ha te biztosítod a hátteret, hogy csak a hivatásával foglalkozzon, és neked nem marad semmi.

2019. jan. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
36%

Egyemmeg, ez a sok szerelmi es szereteten alapulo bizalmi hazassag. A konnyem kicsordul meghatottsagomban 💋

Az ilyenek miert nem baratkoznak inkabb kovekkel ?

Hazassag, az nem ilyeneknek valo, kajak ido es penzkidobas.

2019. jan. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
88%

A házasságok kétharmada tönkremegy.


Azok is, amiket hirtelen, forró fejjel kötnek, s azok is, amiket őszinte szerelemmel.


Nem egyszerűbb az elején rendezni a dolgokat, és nem 8-10 év múlva meglepődni, hogy mi lett a másikból?

2019. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
69%

Tudom, hogy akar, és helyeslem is, mert más az állampolgárságunk, és egy kicseszett nagy szívás lenne a válás.

Házasodni majd akkor fogunk ha eljön az ideje a gyerekprojektnek

2019. jan. 21. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon gazdag embereknel szerintem ez alap. 16 evesen meg rohadtul bantonak talatam, aztan kinottem a hercegnos mesek vilagabol. Kicsit tajekozodj mi tortenik a vilagban...
2019. jan. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
30%

igaza van neki.


és ha te valóban nem a pénzére utazol, akkor zokszó nélkül aláírod.


de gondolom a pénzére is utazol, miközben nyilván nagyon szerelmes vagy (kb. mint Vajna Timi "kolléganőd", ezért esik rosszul.

2019. jan. 22. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
66%
Nagyon szeretem a párom, nemsokára házasodunk, de száz százalék, hogy írunk szerződést. Nekem van lakásom, van a nevemen egy nyaraló, egy hétvégi ház, telek és némi örökség. Párom nevén semmi. Ha bármi történne 15-20 év múlva, nem akarom látni, hogy elveszik minden amiért a szüleim megdolgoztak egész életükben. Egy ismerősünknél a férfi most pereli el a felesége szüleinek a házát is a nőtől, pedig ő is csak egy táskával érkezett abba a családba... Ha elég rafkós, minden hájjal megkent valaki, el tudja érni. Én ezt nem akarom megkockáztatni és ennek semmi köze a szerelemhez. 27/N
2019. jan. 22. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
45%
Leülnék vele egy őszinte beszélgetésre, mert ezek szerint teljesen mást gondolunk a házasságról. És valahol örülnék is, hogy ez még előtte kiderült.
2019. jan. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!