Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasságban élő nők. Fantázia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élő nők. Fantázia téren csaltad meg már párod? Elképzelted már milyen lehet egy más férfival ?

Figyelt kérdés
Boldog házasságban élek. Még is ha látok utcán vagy pedig akár tv-ben egy “jò pasit” eszembe jut milyen is lehetne vele az ágyban. Ez mennyire gáz dolog ? Csak én vagyok így ezzel?

2023. ápr. 27. 11:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Évek után persze, hogy fantáziálsz, te azt hiszed, hogy a férjed nem? Dehogynem.
2023. ápr. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
98%

Miért lenne megcsalás? Bármilyen szinten? Egészséges hetero nő vagyok, persze, hogy eszembe jut, hogy milyen lehet a szex egy olyan pasival, aki vonzó.

Ahogy a férjem is gondol erre, ha lát egy jó nőt.

A hűség nekem pont azt jelenti, hogy itt meg is állunk. Nincs ismerkedés, írogatás, nem keressük a társaságát, a többiről nem is beszélve.

2023. ápr. 27. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
5 éve vagyunk együtt, de nekem valahogy ez még nem jutott eszembe. Nem is érdekel őszintén szólva. Viszont én ilyen személyiség vagyok. Viszont álmom már volt róla. És az álmomban mindig bűntudatom volt.
2023. ápr. 27. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Ez nem megcsalás. Minden egészséges embernek megfordul ez a fejében, nincs örökre lila köd. A férjednek is biztos vannak ilyen gondolatai. Mi simán ki is mondjuk pl egy film közben, hogyha valaki bejön. Ezeket nem lehet elnyomni, pont az a lényeg, hogy persze, más is tetszik, de a páromat szeretem, és ezért vagyok vele.
2023. ápr. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Nincs olyan, hogy fantázia téren megcsalás. A fantáziáidnak pont az a lényege, hogy teljesen szabadok, és általuk semmi olyat nem követsz el, amit nem szeretnél.
2023. ápr. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem hinném hogy bűn lenne.


Szerintem az erotikus könyvek olvasása sem megcsalás. Az is egy fantáziálás

2023. ápr. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
17%
Annyi emberrel szexeltem mar,h nem erdekel,h mas milyen az agyban :D
2023. ápr. 27. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tekintem ezt megcsalásnak. Most akkor ha épp egy könyvet olvasok amiben szexjelenet is van, és beleképzelem magam a szereplők helyébe akkor az is megcsalás? Szerintem ez akarva-akaratlanul is megtörténik és amíg ez csak gondolati szinten marad, nincs vele semmi baj.
2023. ápr. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Nem szoktam másról fantáziálni. De álmomban előfordult hogy mással szexeltem 😀
2023. ápr. 27. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. ( Azt hagyjuk, hogy egy fantáziálást nem tartok megcsalásnak:), de amúgy valóban nem. Mióta a férjemet ismerem, egyáltalán nem érdekel más.

Azt meg megcsalás nélkül is tudom milyen más férfiakkal szexelni ( szar), volt pár kapcsolatom, mire 24 évesen összejöttem a férjemmel. Soha senki mással nem volt igazán jó nekem a szex , mással sose volt pl orgazmusom.

37/N

2023. ápr. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!