Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Milyen a szex a házasságban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a szex a házasságban?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nem megyek el, de még a közelében sem járok. Én vagyok a férfi. Nálatok milyen a szex? Nálunk azt érzem problémásnak, hogy én vagyok aki az előjátékon rajta vagyok, én csinálom. Sötét van a szobában. Oké, feláll, azzal nincs baj. Viszont a feleségem semmit sem csinál velem, azaz ha már neki jó, akkor húzzak gumit, majd "dugjunk". Viszont ez így nekem nagyon kevés, mert se vizualitás, se érintés, igazából fel sem pörgök, napközben semmi ráutaló magatartás, így agyban sem vagyok rápörögve. Tehát nektek menne úgy, hogy sötét szobában vagytok, feláll a farkatok, gumi, aztán reszelés. Tehát nincs kézimunka, nincs orál, gyakorlatilag "hidegen" rakd be és reszelj. Misszionárius a takaró alatt, ezt elfelejtettem. Már én érzem magam cikinek hogy 10 perc után azt érzem hogy inkább abbahagyom, mert annyira nem élvezem, és annyira nem érzek semmit. Már úgy néz rám a feleségem mint egy beteg emberre!

2023. márc. 5. 21:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/104 anonim ***** válasza:
95%
Nem az a baj, hogy házasok vagytok, hanem az, hogy sivár az együttlétetek. A házasság előtt más volt?
2023. márc. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/104 anonim ***** válasza:
100%

Èn házas nem vagyok, de èvek óta együtt. Nálunk változatos maradt, de ezèrt mind a ketten teszünk.

Probáltátok már mondjuk spontán, nem a szobában, valami kis újat belevinni?

2023. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/104 A kérdező kommentje:
2. Én szeretném, a feleségem hallani sem akar róla. Sajnos nekem ez a takaró alatt reszelünk ez kevés, még odáig sem jutok hogy egyáltalán felizgulnék vagy élvezném a dolgot. Az előjáték nekem fárasztó, fél óráig dolgozzak rajta, elgémberedek, elfáradok, ellaposodik az érdeklődésem is. Vagyis este fél 11-kor már majdnem elalszom egy végig melózott nap után. Én szeretném ha napközben húznánk egy kicsit az egymás agyát, pajzán üzenetek, incselkedések, célozgatások. Neki ez nem megy, neki ez nem jön be. Aztán este az sem biztos hogy lesz szex, sőt, leginkább nincs. Havi 1-2 alkalom van. Amikor nem vagyok annyira fáradt, jól is esne a szex, akkor tutira nem lesz. Amikor fáradt vagyok, nincs kedvem hozzá, akkor meg van. Viszont én szeretnék fényt, odaadást, lássam hogy élvezi, ő is érjen már hozzám. Na ez neki nem megy, szégyenlős, az orál az fújjj, gusztustalan, még nekem sem engedi. Jó, oké, akkor mi marad? Játékszerek kizárva, szexfilmek kizárva. Ő nem aktív felém.
2023. márc. 5. 21:38
 4/104 anonim ***** válasza:
100%
Ès előtte is ilyen volt? Mert akkor valószínűleg nem fog változni. Ha meg nem így állt hozzá, annak az okát kell kideríteni.
2023. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/104 anonim ***** válasza:
73%
Közös gyerekek vagy közös lakás hitel van?
2023. márc. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/104 A kérdező kommentje:
Minden közös. Régebben sem volt egy szex tündér, de mára már borzasztóan egyhangú a szexuális életünk. Igazából már kedvem sincs hozzá, minek? Meg ez a gumi is. Az ég világon semmit sem érzek benne, tehát nincs inger, nincs látvány, nincs felturbózott agy, nincs vágy. Bevallom kétségbe vagyok esve amiatt, hogy nem-e velem van valami baj hogy orgazmusképtelenné váltam. Egyáltalán nem érzem azt hogy tartanék szex közben valamerre. Semmi, nulla. Impotens nem vagyok, mert feláll.
2023. márc. 5. 22:09
 7/104 anonim ***** válasza:
100%
Ezt így ahogy van elmondod neki. Ahogy itt leírtad. Részletesen. Leültök, elmondod neki. És azt is, hogy a házasságotok érdekében szeretnél változást. Te elmondod mire vágysz, ő is mondja el, aztán keressetek kompromisszumot. Ha erre nem hajlandó, akkor rossz hírem van: nem lesz hosszú kapcsolat.
2023. márc. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/104 A kérdező kommentje:
26 éve vagyunk együtt, szóval ez már hosszú! :) Én már elmondtam neki ezt, de annyit mondott ez van, ennyit tud nyújtani. Igazából nem is töri magát a dolgon. Válni sem fogunk, ezer szállal kapcsolódunk egymáshoz. Nálam most ez az orgazmusprobléma odáig fajult, hogy vagy fizetek a szexért, vagy szeretőt keresek hogy megtudjam velem van-e a baj. Borzasztóan idegesít! Minden nap, minden órában ez jár a fejemben.
2023. márc. 5. 22:29
 9/104 anonim ***** válasza:
75%

Na várj, most Te keresel mentséget arra, hogy szeretőt tarts, vagy valóban nem töri magát a feleséged?


Mondjuk, a dolog végkimenetelének szempontjából talán mindegy is, kb. halálra van ítélve a dolog...


Én speciel emiatt sem hiszek a hosszútávú kapcsolatokban..😑🤷‍♀️

2023. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/104 anonim ***** válasza:
92%

Mi 23 éve és egy nagy nulla.

A sztori érdektelen a szempontodból, de tényleg szenvedéses szitu ez, hogy vágyak vannak, semmi más.

2023. márc. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!