Kezdőoldal » Ünnepek » Egyéb kérdések » Kaptatok májusfát?

Kaptatok májusfát?

Figyelt kérdés
Én ma három három lánynak állítottam. (:
máj. 2. 01:54
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
(elsején)
máj. 2. 01:55
 2/30 anonim válasza:
25%

Ez a válasz biztosan nem fog tetszeni a többségnek, de akkor is leírom.

Nem, és én személy szerint nagyon nem is díjaznám. Azokat az embereket értékelem igazán nagyra, akik arra törekszenek, hogy minél kevesebb állatot és növényt bántsanak, pláne ilyen felesleges dolgok miatt. Ez az egész számomra nem szól másról, mint a hízelgésről és a hiúságról.

máj. 2. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Esetemben egy fa sem sérült. Sem hiúság, sem hízelgés nem volt az ünnepem része. Párválasztás, udvarlásnak nevezem. Vegán életmódra is törekszem. (Jelenleg kevesebb sikerrel.)
máj. 2. 02:15
 4/30 anonim ***** válasza:
17%
Ez ilyen falusi dolog?
máj. 2. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
0%
A három három lány az csak simán három? És ez mi, ilyen "kívánság", babona, hogy összejöjjenek veled?
máj. 2. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Inkább hagyomány. Városban is lehet májusfát állítani.
máj. 2. 02:24
 7/30 anonim válasza:
23%
#3: nem lett volna egyszerűbb személyesen megpróbálni beszélni velük valami olyan időpontban, amely éppen alkalmas számukra? (nem pedig holmi mások által kiagyalt ünnephez kötni a dolgot)
máj. 2. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Igen. Nem kétszer három. Csak valahogy duplán került a leírásba.


Nem babonaként gondolok a dologra. Kívánságként sem definiálnám. Ez a három lány már “megvan”. Inkább csak mint kapták, mint sem a megszerzésükért. Tekinthetsz rá kedves gesztusként.


Tessék egy cikk a témában.


[link]

máj. 2. 02:28
 9/30 A kérdező kommentje:
Egyszerűbb lett volna, de ez rosszféle egyszerűség lett volna. Nem hagynék ki egy plusz lehetőséget. Szerintem szép a cikkben állított májusfa.
máj. 2. 02:30
 10/30 anonim ***** válasza:
74%
Tehát akkor... három lányt fűzöl? Tudnak egymásról?
máj. 2. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!