Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Velem lehet a baj? Én erőltete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem lehet a baj? Én erőltetem a házasságom? El kéne engednem?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Sosem gondoltam volna hogy itt kérek tanácsot de már rottyon vagyok nagyon! 10 éve vagyunk együtt, ebből 2 év házasság! Másfél évvel ezelőtt semmi baj nem volt,éltük a kis életünket boldogan..mióta munkahelyet váltott azóta valami megváltozott! Nem törődik velem annyit mint előtte,sokszor ignorál. Intim együtt lét okés,egy héten többször is van! Nagyon sokat telefonozik. (Tiktok,inkább) komunikáció is aig alig van. Egy héten 3 napot dolgozik,12 órában egy sráccal,tehát 2 en viszik a napot! Volt időszak mikor mikor a srác néha írt neki,de azt törölte,volt olyan is amit láttam elolvastam,semmi olyan különösebb dolog nem volt benne mégis törölte! Ezt mikor mondtam neki persze össze vissza hazudozott,hogy ő már pedig nem törölget meg ilyenek,szembesítettem a tényekkel és kénytelen volt be vallani hogy hazudott nekem,de nincs köztük semmi meg ilyenek..azt mondta azert törölte,hogy ne féltékenykedjek. Na most ezek a törlések megszüntek (talán) de abszolút nem is irkál már neki a munkatársa. Gondolom mondta neki,hogy ne írjon mert otthon csak a baj van belőlle,rájöttem,hogy törölget! Sokat vitatkoztunk legfőképp azért mert féltrkeny lettem pedig sosem voltam féltékeny típus! Csak itt az a gond,hogy hazudott nekem és a végén mindig bevalotta hogy kamuzott tehát jók a megérzéseim. 80%ban a vitákban nekem volt igazam,amit késöbbiekben el is ismert! Egyszer rá írtam a srácra hogy van e vagy volt köztük valami,azt mondta ne parázzak mert nincs meg nem is lessz! Nem volt választásom,mert az nap is teljesen ignorált,egész nap együtt voltak,nagyon ritkán is irt vissza,illetve igérgette,hogy hív de nem hívott azt sem nagyon tudtam mi van vele az nap. Tehát voltak olyan dolgai amik a házasságunkban nem nagyon fér bele (sztem) mióta ott dolgozik rengetek kamuzáson értem már tetten,amit persze mindig rám ken,hogy miattam hazudik "ne sértse meg a kislelkemet" a szavaival élve! Volt olyan is hogy azt hazudta dolgozik és közbe munka is ali volt a cégnél,mint késöbb kiderült nem akart hívni és írni sem nekem,az oka annyit volt,hogy most nagy gondolkodásokban van legalább is nekem ezt mondta! Szeretne élni kicsit,bulizni ilyesmi! Sose volt bulizós fajta. Eddig terveztük a gyereket is de mint kiderült ő azt mondta,hogy lehet még nem áll készen rá,mert a kapcsolatunkban sem olyan biztos a sok vita miatt,így a gyerekben sem. Gondolkodási időt kért. Én fel ajánlottam neki,hogy rendben,akkor elmegyünk bulizni,hisz fiatalok vagyunk még,csak azt nem tudom ettől mi fog változni? Én sem vagyok az a nagy discos fajta! Hozzá tette,hogy ha nem megyek megy nélkülem,és lehet el is hagy! Mert most picit monoton a kapcsolatunk legalább is ő annak érzi és lehet elkéne engednünk egymást! Azért kért kis idöt mert azt mondta,hogy vele van a baj,tehát nem velem. 2 hete már nem vitázunk,megbeszéltük ,hogy nem féltékenykedek ez is csak azert van mert sokszor annak a jelét mutatta ,hogy félre lép. Ezt a dolgot hogy élni akar,uj embereket maga körül,meg lehet szét kellene menni ezt rá egy hétre mondta el békülés után. De ezt is úgy hogy faggatam mert láttam rajta hogy valami nem okés vele! Én nagyon sokat törödök vele, itthon mindent is megcsinálok mire haza ér (én elöbb érek haza a munkábol) tehát itthon nem sok mindent kell csinálnia ..tényleg minden telhetőt megteszek,hogy neki minnél jobb legyen! De ez úgy látszik nem elég...már nem tudom mihez kezdhetnék magunkkal! Szerintetek? Várjak még kicsit vagy engedjem el? Én nagyon szeretem! Szerintem ő is szeret,sokszor kimutatja egyébként,de utánna meg vált ilyen lexarom stílusra..és hiába mondom neki,hogy ez nem jó mindig letámad,hogy képzelődök meg ilyesmi...elegem van már de tényleg,az eszem azt mondja,hogy hagymenjen,de a szívem nem engedi..azt mondta nem akar elhagyni amúgy mert szeret,de bántani sem akar! Ezt mondjuk nem értem mire értette mert nemmfejtette ki. Egyszerűen nem értem az észjárását... valaki volt már ilyen cipőben,egy két tanácsot elfogadnék..bocsi h hosszú voltam,és a helyesírási hibákért is elnézést!
jan. 28. 19:35
A kérdező szavazást indított:
Enedjem el?
Beszéljük meg valahogy?
Én lehetek a hibás?
4 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%
Csak a felet olvastam el, de szerintem meg mindig fiatal vagy hogy mas novel alapithass csaladot. A mostani 25 evesek 1-2 ev utan mar szulnek neked.
jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Váljatok el, hazudott többször. Egyszer leszar, egyszer nem akar veled lenni majd mégis akar, de mégis bánt.
jan. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Hazudik, és menni akar. Hadd menjen.
jan. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol úgyis kulonvalas lesz. Jo nagy bunko veled. Hagynam, irogasson csak a kollegajaval.
jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kedves 1 es! Elkellet volna az egészet olvasni! Nem az baj hogy nem szül rá érünk még fiatalok vagyunk,csak eddig ezt mindketten szerettük volna,most az ő részéről valami hirtelen megváltozott. És nem értem miért.. nem csalom meg (pedig számtalanszor megtehettem volna a 10 év alatt) tisztelem szeretem becsülöm még ezek ellenére is,de így nekem sem jó én így érzem.
jan. 28. 20:10
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem mondom hogy nem vagyok hibás,én is elbaxtam mindent azzal,hogy féltékenykedtem.. de őszintén? Mi a lószart kellet volna csinálnom? Ha ilyen helyzetekbe hozza magát,én mást nem tudtam csinálni.. hiába mondtam magamnak nyugi,nincs gond..ha le szart folyamatosan..és szerintem még megsem beszéltük normálisan csak lerázott megint
jan. 28. 20:15
 7/12 Alessandro10 ***** válasza:

Előttem is írták, a bizalommal bajok vannak ha már többször is hazudott. Nem tudom miért nem őszinte, de ez azért intő jel, hogy így viselkedik veled.

Neked "adott okot" a féltékenységre, de ő szerintem kényelmes helyzetben van, mert soha nem tettél olyat amivel belőle féltékenységet hoztál volna elő. Így soha eszébe nem jutott, hogy milyen lenne Téged elveszíteni.

Neked viszont igen. Ezért is írtad ki a kérdést.

jan. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe a kapcsolatba o mar nem tesz energiat, csak kivesz. Mar elotte is ez volt, mielott feltekenykedni kezdtel volna. Nem a te hibad, de ez mar kuka.
jan. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Sokat agyalok azon,hogy mit hibázhattam,de mindig oda érek,hogy már 10 éve így élünk és ez alatt a másfél év alatt semmi rosszat nem tettem amivel ezt válthattam volna ki belőle.. a hazugságokat ő kezdte meg én sajnos így reagálom! De mit kéne tennem? Figyelmen kívül hagyni minden szarr csak azért,hogy neki jó legyen én meg örlödjek? Nekem ez nem megy és ezt mondtam is neki.. de mindig azzal jön mert féltékeny vagyok,beteg vagyok,menjek orvoshoz meg ilyenek.. nyilván nekem is voltak hibáim ez alatt a 10 ev alatt de ilyenekt sosem csináltam..
jan. 28. 20:38
 10/12 Alessandro10 ***** válasza:

Nem hibáztál. 10 év alatt jött ki a személyiségbeli különbség. Vagy azóta változott a nézetetek.

Ez összetett dolog, sok mindentől függ. 2 emberen múlik az együttlét.

Aki menni akar, az menjen!

jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!