Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Általánosságban elmondható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban elmondható, hogy a férfiak csak a kényelem miatt tartanak feleséget?

Figyelt kérdés

Mármint nagyon sok helyen azt hallom, hogy a férfiak csak panaszkodnak a feleségükre, hogy jajmármegint az asszonyt kell hallgatni stb.

Menekülnek otthonról, jobb a haverok társaságában lenni. Jobb lenne jobb nőket d.gni meg hasonlók…

Persze, azért jó a feleség, valakinek csak rendet kell tartani, meg főzni kell, vigyázni kell a gyerekre, meg ha úgy van tegye szét a lábát, mert azért kijár az is. Ezért válásban nem gondolkodnak. Mondhatni, nem is fontosak.

Nem mondom, hogy minden pasi így van vele, vannak akik még 30 év múlva is rajonganak a feleségükért, de azért így van általánosságban,nem?



jan. 31. 22:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
13%

Most hogy rajongjak olyan nőért aki már akkor kiabált velem amikor még nem is ismertem?

Pedig én egy nagyon nagy szeretet adó incel vagyok, de minden nő csak kiabál velem!

jan. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
21%

Mivelhogy egy csomó ember elvál, szétmegy meg boldogtalanságban él szerintem az általános szó igaz, de nemcsak a férfiakra.


Van egy csomó olyan nő, feleség akinek nem lehet megfelelni, vagy csak akkor jó a férfi ha a pénzt dobálja neki az ölébe, vagy papucs és a nő lép félre, barátnőzik, akár nem foglalkozik a gyerekével sem.


Gondolom valamivel kisebb a nők köreiben, hogy nem törődnek a gyerekükkel, de férjek esetében "versenyeznek" rendesen.

jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Lehet 😁
jan. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%
Mucuka, senki nem fog utánad rendet rakni és főzni rád, míg te csavarogsz.
jan. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én biztos nem csavargok
jan. 31. 22:59
 6/17 anonim ***** válasza:
13%
Áltsalánosságban nem így van.
jan. 31. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel azért vagyok egyedül, nem kell cseléd.
jan. 31. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
50%

Nem!


Én nagyon reménykedem benne hogy léteznek még szeretetre épülő párkapcsolatok ahol a másikra úgy tekintünk, hogy ő a fél vilagunk. A másik fele pedig a gyerekeink.

febr. 1. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
84%
Ilyen férjjel csak az marad aki hülye vagy nincs más lehetősége. Mert ez ugy szokot kinézni, hogy asszony hiába akar válni a pasi nem megy sehova … mikor egy nő a gyerekekkel sokkal nehezebben mozog. Vagy a másik verzió a pasi kitalálja hogy neki mennyire fontos a család de bàrmit beletenni na azt már luxus lenne.
febr. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
42%
Azért gondolod ezt, mert a rossz kapcsolatban lévő férfiak panaszkodnak. A jó kapcsolatról nem hallasz, mert arról nem posztolnak, ők csendben élnek. Te meg azt hiszed, hogy a hangosak a többség és mindenki szar kapcsolatban él.
febr. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!