Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Általánosságban elmondható,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Általánosságban elmondható, hogy a férfiak csak a kényelem miatt tartanak feleséget?

Figyelt kérdés

Mármint nagyon sok helyen azt hallom, hogy a férfiak csak panaszkodnak a feleségükre, hogy jajmármegint az asszonyt kell hallgatni stb.

Menekülnek otthonról, jobb a haverok társaságában lenni. Jobb lenne jobb nőket d.gni meg hasonlók…

Persze, azért jó a feleség, valakinek csak rendet kell tartani, meg főzni kell, vigyázni kell a gyerekre, meg ha úgy van tegye szét a lábát, mert azért kijár az is. Ezért válásban nem gondolkodnak. Mondhatni, nem is fontosak.

Nem mondom, hogy minden pasi így van vele, vannak akik még 30 év múlva is rajonganak a feleségükért, de azért így van általánosságban,nem?



jan. 31. 22:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
39%

Szerintem igen. De ez full egyertelmu olyan egyertlmu, minthogy a nap nyugaton fekszik :D

Vagy kenyelmebol tartja (fozes, takaritas, szex, tarsadalmi presztizs) vagy gyerek csinalas, utod gondozas es az elobbiek egyvelege.

Viszont ez mindig igy lesz es igyis fog maradni, hiszen erdekbol csinalunk mindent mi emberek. Forditva a no is gyereknemzesbol jon ossze a pasival es annak a remenyeben, hogy talan kepes lesz eltartani a csaladot/gondoskodni roluk/ biztonsagot teremteni a pasi.

Vannak kivetelek persze!! Szoval ne vegye magara mindenki, kulonben is a jelenlevők mindig kivetelek :D

febr. 1. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
77%
Igen, legtöbb esetben a férfiak annyira életképtelenek, hogy egyszerű ételt se képesek elkészíteni maguknak.
febr. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ilyen férjjel én sem maradnék együtt. A feleség nem egy ingyen cseléd, aki főz neked, mossa a szros gatyádat és néha szétteszi a lábát, mert az neked jár. Nem, nem! Akkor csinálom meg ezeket feleségként, amikor úgy érzem, hogy a férjem megérdemli. Ha elmegy csavarogni, haverozni, itthon hagy állandóan a gyerekkel meg a háztartással, akkor én is annyit fogok beletenni. Nem lesz így se szex, se finom kaja, de tiszta alsónadrág sem. Csináltam ezt egy ideig egy párkapcsolatban. Soha többé nem vagyok hajlandó ilyen módon önként megalázni magamat egy férfi előtt. A végén ott tartottunk, hogy a szexet ő akarta, én nem. Igen sokszor úgy kellett lefeküdnöm vele, hogy nem kívántam egy kicsit sem őt. Maradandó traumát okozott. Évek kellettek mire tudtam úgy szexelni a férjemmel, hogy nem fájt. Semmi sem ér ennyit. Egy pasi sem, ha nem érzem, hogy szeret. És ha nem érzem, hogy szeret, akkor pedig búcsút intünk egymásnak. Normális nő ezt csinálja, csak mondom.
febr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

12

Ilyenhez hozzá sem mennék.

febr. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat én bizony se nem főznék minden nap se nem takarítanék mivel feleség vagyok nem szobalany
febr. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, Te miért vagy az asszonnyal? Szereted? Jó vele minden úgy ahogy van? Bízol benne? Megtesz neked mindent? Társ, barát, háziasszony, szerető? Ez mind egyben vagy semmi csak van és kész?
febr. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

Sok ilyen van, ezeket úgy kell szűrni hogy megmutatom már az elején hogy mire (nem) számíthat: főzés, körülugrálás stb.

Nagyon jó szűrő ;)

febr. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!