Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen a legtöbb férfi?

Figyelt kérdés

27 éves szingli nő vagyok.

30-35 éves férfiakkal szoktam ismerkedni és azt vettem észre a többségén,hogy megvan a kényelmes élete, köszöni szépen ő nem hajlandó

időt,energiát a kapcsolatba tenni,de mégis jó ha van mellette valaki és ennyi,szóval én nőként értékes szeretnék lenni a másik számára nem csak kényelmes és hasznos....

És ha megkérem,hogy több időt töltsünk együtt,akkor olyan szövegekkel jönnek,hogy én ne korlátozzam már le az idejét és ne szabjam meg,hogy mikor mit csinálhat ....


tisztelet a kivételnek,de olyannal még nem találkoztam



2022. aug. 13. 06:56
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
92%
Nálad mit jelent az időt, energiát?
2022. aug. 13. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
16%

Szerezz egy kutyát, annak értékes leszel.

Mindenki értékes akar lenni.

2022. aug. 13. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
8%
Ja inkább 40 es ffit keress azok komolyabbak és többre is tartanànak,de te tudod akkor sok jót ne várj ha ez a korosztály kell.
2022. aug. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:

Azt jelenti az időt és energiát,hogy ne csak akkor találkozzunk amikor neki éppen kedve szottyan


Milyen érdekes,hogy azt mondják,hogy ne korlátozzam le őket,ehelyett ők akarnak beszabályozni engem,hogy mikor mennyi időre találkozhatok velük


Én csak a miértjêt szeretném megérteni

2022. aug. 13. 07:32
 5/41 anonim ***** válasza:
100%
De mit szeretnének ezek a pasik tőled? Milyen hosszú kapcsolatokban hányszor jártál így? Az első randin vagy online társkeresésnél előtte jó tisztázni, ha te házasságot meg családot akarsz, mert akkor ezek a barátság extrákkal-t keresők (azaz ha csettintek, gyere át szexelni, és néha mehetünk akkor moziba is, ha nincs más programom, de útközben vegyél már nekem valamit, ha úgyus atra jössz :D) rögvest menekülőre fogják. Vannak "normális" pasik, de szűrni kell tudni. Aki nem elég lelkes más témák iránt, tipikusan nincsenek tervei, csak majd ami jön, az később sem lesz az.
2022. aug. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 A kérdező kommentje:

Mit szeretnének tőlem nos hosszútávú fix kapcsolatot, elkötelezödést.

Ez már az elején le van tisztázzva ki, mit,szeretne.

2022. aug. 13. 07:43
 7/41 anonim ***** válasza:
95%
Amit leírsz, az elég újkeletű jelenség, és szerintem a társadalomban eluralkodó individualizmus és egoista beállítódás terméke. Érezd jól magad és más ne is érdekeljen, ez a jelszó. A férfiak egyre nagyobb hányada 35 éves kor alatt hallani sem akar végleges elköteleződésről, házasságról, családalapításról meg hasonlókról. A személyes jólét és szabadság az elsőrendű lényeg, s ebbe egy laza kapcsolat nagyon is belefér, egy valódi társkapcsolat viszont, amelyben kompromisszumokat kell hozni, már nem. Még szerencsésnek is tarthatod magad, hogy ilyen nyíltan közölték veled, hogy eszük ágában sincs elköteleződni, komoly kapcsolatba belemenni. Nekem egy nőismerősömet 4 évig hitegette egy férfi, hogy majd összeházasodnak, aztán persze semmi nem lett belőle. A nőknél sajnos gyakori hiba, hogy reménykednek a férfi részéről az attitűdök változásában, pedig a legtöbb esetben csak az idejüket vesztegetik.
2022. aug. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:

Legtöbb amivel ismerkedek 30 fölötti, inkább 34-36 éves

Volt,hogy 38 evéssel is ismerkedtem és nála is ezt tapasztaltam.

2022. aug. 13. 07:47
 9/41 A kérdező kommentje:

Senki nem közölte nyíltan,ezek az én észrevételeim,hogy csak akkor van találkozó, ha én megyek,mert neki esze ágában sincs megmozdulni és kicsit több energiát beletenni.


Volt olyan,hogy 3 hétig csak írogatott,hogy így hiányzol úgy hiányzol, nagyon átölelnélek, látnálak már,de amikor szóltam,hogy akkor találkozzunk menjünk el valamerre,na akkor már nem is hiányoztam annyira ... akkor jöttek ezek a szövegek,hogy én ne mondjam már meg neki mikor,ne korlátozzam le az idejét

2022. aug. 13. 07:52
 10/41 anonim ***** válasza:
40%

Az elején hogy lehet még letisztázni, mielőtt megismeritek egymást?!

A kulcsa az, hogy nem fekszel le velük egy darabig, viszont nagyon nő vagy, nőként viselkedsz… majd megtanulsz mérni… tudtok e igazán melyen beszélgetni, megtesz-e érted dolgokat, fontos vagy-e neki. Ha ez utóbbi áll fenn, akkor bár természetesen szexelni szeretne, de tud rád várni egy darabig, amíg úgy érzed, hogy valóban át tudod neki adni magad…

Tehát mérés az alapja! Nagyon fontos, hogy milyen a bemutatkozó profilod, te sose írj rá férfire, csak lássa, hogy ránéztél 2-3 szor az adatlapajára. Akinek tetszel írni fog. Az egy egy szavas válaszokra nem reagálunk! Nem chatelgetünk, hanem 3 levélváltás után megbeszélünk egy 30 perces első randit. És találkozzunk vagy 20-30 emberrel először 30 percre szigorúan. Ebből már lehet érezni, hogy ki jön be.

2022. aug. 13. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!