Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Többségnek is ilyen a házzassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Többségnek is ilyen a házzassága 1 idő után?

Figyelt kérdés

Nincs vita, egyetértünk a mindennapokban, szépen neveljük a gyerekeket, hasonló habitus, nincs anyagi gond, csak 1 valami laposodott el, a testi kontakt. Kevés az érintés(ölelés bújás csók) szex alig van. Nem tudnám megmondNi mitől miért nem kívánjuk már egymást miért maradtak el ezek a dolgok.

Nem rossz a házasságunk egyébként, válni se akarunk, csak érdeklődnék hogy sok ember jár ilyen cipőben?



febr. 2. 18:28
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

9-es vagyok és tudon miért szar a miénk, csak azt a férjem nem látja be és direkt hagyom, hogy magától jöjjön rá, nyiljon ki a szeme. Úgy könnyebb. Ha erőltetem, csak még szarabb lesz. Ha nen forrja ki magát akkor meg majd egszer csak sasszézok erra vagy arra.

Kérdező, azt tedd amit jónak látsz. Érzed te is belül szerintem mi az ami kell nektek.

febr. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
67%
Egy idő után ellaposodik ha nem teszünk ellene. Én 16 éve vagyok a férjemmel, ebből 11 év már házasság. Ha nem tapláljuk a tüzet, bizony kialszik. Nálunk heti 2-3 szex alap, észrevettem ha ez kimarad akkor többet vitatkozunk. Nekem nem működne jól semmi ha ez az intim rész elmaradna. Mivel ez jó, jó és kielégítő a többi is. A férjem jó szerető, jó vele. Egy nőnek nagy szerepe van abban h ne aludjon ki a láng. Gyakran kezdeményezek szexet, ez neki is jó és nekem is. Én vallom h a jó szex a jó házasság alapja, enékül csak. Együttélés.
febr. 2. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Vannak ilyen lenti időszakok mindenkinél. Volt hogy 3 évig nem szexeltünk sok volt a stressz munkahelyi meg gyereknevelésxéschát az idő meg megy. Meg is csaltam, mert elcsábul az ember de 6 hónap után abbahagytam mert nem ér annyit az egész hogy rájöjjön és elváljunk mert amúgy a mi házasságink is ok..
febr. 3. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudom hány házasság ilyen. A mienk nem. Eleve közös és tudatos döntés volt, hogy nekünk nem kell gyerek, így nem vállalunk.

Van két közösen örökbe fogadott kiskutyánk, így négyesben élünk:)

A házasságunk erős, stabil, nincsenek anyagi gondjaink, biztos a lakhatásunk, amennyire lehet a munkánk is amit mindketten szeretünk, vannak szeretett hobbijaink, saját és közösek is, van minőségi időnk egymásra, kettesben töltött időre- közös programokra, családi/baráti programokra, önmagunkra, nagyon szeretjük egymást:), és a szexuális életünk minőségileg és aktivitásban is olyan jó és kielégítő mint az elején. Heti 4-5 alkalom.

Egyébként 14 éve vagyunk együtt. 35/F, 38/N.


Mindenkinek olyan a kapcsolata amennyit ketten beletesznek. Ha már az egyik szarik bele,borul az egész sajnos.

febr. 3. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
65%

13.

Ha ok lenne a házasság, nem keféltél volna félre🤮

febr. 3. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim válasza:

Nálunk is alig van szex sajnos, de jól megvagyunk.


33f

febr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16-es ez 33 évesen neked elég?
febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
27%

17es van gyereked?

Mert ha van akkor tudhatod, hogy ők az elsők az ember életében.

Ha meg nincs akkor még nem érted :)

febr. 17. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
54%
18-a gyerekek sem boldogok, ha a szülei nem azok.
febr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
65%
11-es vagyok és nem teljes a boldogság. A gyerek még sem vesz észe belőle semmit. Magával van elfoglalva. Ha ügyes a szülő nem oy fog soha semmit tapasztalni a rossz dolgokból ami körülötte van.
febr. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!