Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A többségnek nehéz a pártalálás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többségnek nehéz a pártalálás?

Figyelt kérdés
Aknek mindig van valakijük azt hogyan csinálják főleg fiatalon amikor sokan nem akarnak komoly kapcsolatot, de ők még is találnak 1-2 évre párt.
2022. szept. 15. 20:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Fitalon éppen azért könnyű párt találni, mert szinte senki sem köteleződik el hosszú távon, így gyakori a rotáció.


Amúgy szerintem nem nehéz párt találni, ha az ember reálisan lövi be a szintjét.

2022. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nehéz, mert nagyon ritka az olyan ember, akivel igazán meg tudom a közös hangot. Akinek kicsit nagyobb igényei vannak mindig nehezebb lesz, hacsak nincs szerencséje, hogy rövid időn belül megtalálja a megfelelőt. 24N
2022. szept. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Beletörődés , megalkuvás kérdése - ha ez történik akkor sok ember találhatna társat.


De mindenkinek vannak vágyai igényei, mindenki vonzódik egy típushoz egy fajta karakterhez...


És elég rossz érzés, úgy belemenni egy kapcsolatba valakivel, hogy nem elég vonzó számodra, nem igazán passzoltok, azaz elnyomod magadban a vágyaidat, és így viszont a kapcsolat sem lesz túl boldog....

2022. szept. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
#1 Hogy csinálod,honnan van párod? De jó h valakinek ennyire egyszerű
2022. szept. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Elég sok embernek van párja... Suli, egyetem, munka, haverok, ismerősi kör, hobbi, internet, egyházi közösség, tinder, éjszakai bulik (ha az ember nem komolyra hajt) stb.

Egyik ismerősöm a kórházban jött össze a csajával. Mindkettőjüknek valami lazább problémája volt, a folyosón összehaverkodtak, és azóta járnak. Szóval a legesélytelenebb helyeken is összejön néha.

2022. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nehéz, mert kevés ember fog meg igazán. Kevés embernél éreztem azt, hogy "na Ő igen, ő más". Nem külsőre, mert sok helyes pasit látok, de az még semmit nem jelent. Nem is pénz vagy egzisztencia. Hanem amikor valakivel érzed, hogy megvan az a bizonyos összhang, a kémia, stb. Az ritka.
2022. szept. 16. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!