Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a többségnek nem szúrja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a többségnek nem szúrja a szemét az "erős és független nő" akkor az ilyen férfi verzióban miért?

Figyelt kérdés
Én úgy figyeltem meg hogy kevesebb nő kap ezért negatív jelzőket, míg ha egy férfi nem húzz a farkára mindenkit és ignorálja a nőket, jól megvan ha nincs neki tetsző akkor már biztos lúzer meg miért nincs stb stb. Meg ha egy férfi elmondja hogy soha nem prioritás számára az ellenkező nem akkor biztos nőgyűlölő meg nárcisz. Márpedig én vállalom mindenhol, beleférne az életembe a kapcsolat de többre tartom a céljaimat, a hobbijaimat és a sportot. Ennyi.
2023. szept. 10. 17:23
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Dehogynem nőknèl is megy a bezzegezés is hogy te egyedul vagy engem bezzeg megkértek/elvettek.

Vagy hehe téged csak használ egy pasi, nekem meg férjem van.


Foleg a gyk-n olvasni mert ott önmagukat adják.

2023. szept. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Sunshinedoll ***** válasza:
54%

Nem tudom, én nem gondolom így, szerintem egyik nemnél sem jó, ha a másik hajkurászása és becserkészése az életcélja, és igenis legyen jól egyedül az ember, mielőtt ráaggatja magát valakire.


Sok nőt presszionálnak egyébként, vagy épp cs-sztetnek, nálunk sokkal jobban előjön a gyerek kérdés is, mondván hogy kifutunk az időből, szóval lehet, hogy a 25 éveseket még ajnározzák, mert nem egy férfi körül forog az életük, de ha ez később is így lenne, akkor nem fenyegetnének minket azzal, hogy macskás nők leszünk, mintha amúgy ez akkora katasztrófa lenne.

Vagy adjuk lejjebb az igényeinket, mert így sose találunk senkit.

2023. szept. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%

Ki mit vesz észre ugye....

Én azt látom hogy az "erős független nő" inkább egy beszólás, az emberek szemforgatva mondják az egyedülálló nőkre.

Ha egy nő azt mondja hogy nem kell neki férfi, akkor rögtön jön az, hogy

- macskás öregasszony leszel

- majd 40 évesen bánni fogod hogy nem szereztél férjet, akkor meg már késő lesz

- biztos nem is kellesz senkinek

- jaaaj de elszaladt a ló a mai feminizmussal, teljesen tönkretette a nőket, azt hiszik hogy nem kell nekik férfi


A férfiaknak viszont konkrétan könyörögni kell, hogy hanyagolják már a nőket. Itt is napi szinten kérik a nők az inceleket, hogy ne kolduljanak szexet olyan nőktől akik nem vevők rá, és inkább éljék az életüket.

2023. szept. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
61%
Nos, senkit nem érdekel, neked mi fontos. Valószínűleg kéretlenül tolod mások arcába és nem a legjobb stílusban, és ez nem tetszik nekik.
2023. szept. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ott tartunk, hogy konkrétan mindenki kapja az ívet a családi állapotától függetlenül.
2023. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem senkit nem érdekel.
2023. szept. 10. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez épp a többi pasit "zavarja". Aki elvan a saját dolgával, azt nem szokták cseszegetni. Azt szokták, aki emellett nyíltan gyűlölködik.


Ha te elvagy, és cseszegetnek, azt 100, hogy csávók teszik. "Mi az, hogy nem baszol, bvzi vagy?"

2023. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!