Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ciki,ha nem lesz esküvő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki,ha nem lesz esküvő?

Figyelt kérdés
Sziasztok, márciusban lenne az esküvőnk, már a karikagyűrűket is megvettük. Viszont boldognak kéne lennem,helyette bizonytalan vagyok..leginkább a páromban. Furcsa megérzéseim vannak, és féltékeny is vagyok valakire akivel talán beszélgethet. Nem tudom, miért vagyok inkább feszült és bizonytalan mint boldog? Már megfordult a fejemben ,hogy mégsem lesz esküvőnk..

febr. 6. 13:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Inkább, mint hogy belemenj egy házasságba, aminek előre tudod, hogy nincs értelme.
febr. 6. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikibb lesz pár hónap múlva elválni, ha esetleg beigazolódnak a sejtéseid.
febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Cikibb lesz a válás és ha kiderül, hogy szeretője van. Inkább szakíts vele teljesen ha bizonytalan vagy. A megérzések mellesleg sokkal inkább be is igazolódnak.
febr. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És,ha csak beképzelem? Vagy kérdezzek rá finoman? Ezt nem is tudom, hogy lehetne megbeszélni...úgyis azt mondja amit akar..
febr. 6. 14:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy, hogy rákérdezel-e vagy se akkor se bízol meg benne és ha nem bízol fölösleges az életed összekötni vele.

Nektek külön kéne lenni egymástól örökre és lényegtelen tényleg, hogy alaptalan vagy van alapja annak, hogy nem bízol benne.

febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

féltékeny is vagyok valakire akivel talán beszélgethet.


Ezt mire alapozod...?

febr. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem értem mi ebben a ciki, ha tényleg megcsalt, akkor meg mi értelme van vele leélned, ha később úgyis le fogja szarni téged?
febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Cikibb lesz x hónap után válni ha mégis jók a megérzéseid.
febr. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sőt még cikibb lesz ha ilyen Netflixen “Love is blind” jelentet tolsz és az oltár előtt hagyott ott. Jó gondolom azért ilyen melyre nem süllyednél, de minél tovább húzod annál inkább rosszabb lesz a helyzet. Mond el neki most mit érzel, mik vannak benned mielőbb! Ne az esküvő hetén/ napján nyögd be. Illetve kényszerből se menj bele, elválni egy hét múlva tényleg cikibb.
febr. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!