Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 ev hazassagnal normalis h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ev hazassagnal normalis h ha nincsennek egyutt otthon nonstop megy a csetelgetes?

Figyelt kérdés
Egyutt elesnel minek meg mirol lehet csevegni allandoan ha nibcsennek ottnon egyutt? Pl elmennek melozni addig irnak egymasnak még haza nem ernek. Akkor mi lesz a beszelgetes temaja ha hazaertek? Ez nem beteges h abba a 8 oraba még melo van es nemmkatjak egymast allandoan irosgatnak egymasnak igy 10 ev utan is? Ezek az emberek nembjrjak ki ha mar mondjuk 2 orat tavol vannak egymastol, kiteszi 1 ik a lábat a lakasbol mar felnora mulva a masik ir neki, hat basszus most jott el otthonrol

febr. 8. 18:15
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
35%
Sok energiavámpír bombázza egyfolytában a semmitmondó üzenetekkel az ismerőseit. Jó reggelt, jó estét, szép delelőttöt, szép délutánt, kávés képek!
febr. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
81%
"nincs meg a kis tavolsag h hianyozzon a masik" - nekem már akkor hiányzik, ha ő fent dolgozik az emeleten, én meg lent :D Mindketten HO vagyunk, de még így is nonstop tudunk beszélgetni, írásban is, igen. Ez van. Mások vagyunk, nekem az lenne visszataszító egy kapcsolatban, ha a másik úgy érezné, hogy megfolytom. Mármint nyilván volt ilyen kapcsolatom, nem is éreztem jól magam benne, így kerestem olyat, aki hasonlóan igényli a nonstop kontaktot. Szerintem az fontos, hogy elfogadjuk mások preferenciáit, én elfogadom, ha valaki szeret egyedül lenni néha kapcsolaton belül is, ha igényli, hogy ne legyenek állandóan egymás seggében, nem tartom emiatt furának vagy rossz embernek vagy betegesnek vagy bármi, de azért szerintem szép dolog lenne, ha ez visszafelé is működne.
febr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát most jót mosolyogtam ezen a kérdésen, ne haragudj.

10 éve együtt vagyok a férjemmel, mai napig állandó az üzenetváltás. Egyrészt akkor ír vissza, amikor akar/van kedve, nem sértődik meg egyikünk sem, ha ez csak munkahelyi hajtás miatt az ebédszünetben történik meg, de ha 10 perc után, akkor 10 perc után, ha fél óra, akkor fél óra, ha laza nap van, egész nap is akár. 😀

Nem, az pont nem téma, hogy mi a kaja, és milyen a napja, legalábbis nem mindennap ez a téma, ha szeretné, mesél róla, ha nem, akkor van más téma is. Nálunk mondjuk van 2 gyerek, ők is rengeteg témát adnak, de hidd el, rengeteg eszmecserét folytatunk egyéb dolgokról. Lelki, testi, a világ dolgai, a jövő, a múlt, a jelen, pénzügyek, tennivalók, főzés, ovi, suli, doki, tudományos dolgok, bármi, ami eszedbe jut, vagy pl láttunk egy vicces, vagy épp megfontolandó videót, elküldjük a másiknak, arról is lehet beszélni. És ezek csak a rövidebb dolgok, itthon mennek a hosszabb beszélgetések.

Emellett nem vagyunk egymásra nőve, bármikor bármelyikünk elmehet bárhová, nem vagyunk egymás popójában. Szöveges üzinek pont ez a lényege, hogy akkor nézi meg, amikor akarja, és akkor válaszol, amikor akar. Ha fontos dolog van, (pl pont boltban van, valami kell még), felhívjuk egymást. Ami miatt ír munkába menet után fél órával, hogy beért a munkahelyre, mert kocsival jár, és megszoktuk, ha kocsival megy bármelyikünk messzebb, mint a szomszéd város, jelzünk, hogy rendben megérkeztünk.

Egyébként amikor megismertük egymást, akkor pont azt emelte ki, hogy végre valaki, akivel normálisan lehet beszélgetni, és kölcsönös a kommunikáció, nem csak ő kérdez, és ír hosszabban. :D Én azt nem tudom elképzelni, hogy valakivel ne legyen téma... Ha 10 év után már nem lenne köztünk kommunikáció, vagy csak nagyon kevés, akkor az is sokatmondó lenne.

febr. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
En is fuggosegnek tartom ha mar kiteszem a labam aztmAr irkalna h mizu. Hat bakker most jottem el otthonrol. Meg kell 1 kis kulon toltott ido sztem. Munkahelyrol meg mit beszeljek. Nem egy helyen melozunk. Mit irjak neki ha nem is erti a munkam. Az mas ha van 1 ket fontos dolog ami nap kozbe eszunkbe jut. De ezek a semmit mondo uzenetek nonstoo sztem felesleges. Meg akk otthonnra nem lenne tema
febr. 9. 05:11
 15/27 A kérdező kommentje:
Ja es sokszor van h nem is csinalok semmit tehat nem is nagyon tudok mit irni a semmirol xd
febr. 9. 05:23
 16/27 anonim ***** válasza:
75%
Szellemileg ehenhalnek melletted kérdező, ha veled ki lehet fogyni a témákbol. Nem mindnenkinek fontos, a kulon töltött ido.
febr. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
28%
Persze milyen szép mikor ráakaszkodik valaki a másikra, az egyik nő aki háztartásbeli, állandóan hivogatjaa férjét a minkahelyén, de csak annyi, hogy szia merre vagy? mit csinálsz most, mire gondolsz?, a férjén meg látszik, hogy szétveti az ideg az ilyen bugyuta megnyilvanulasoktól.
febr. 9. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
17-es: pirmitív hozzáállás mert egy felnőtt nem ezt csinálja. A gyerekek tesznek így talán, de lehet még ők sem. A felnőttek ha hívnk nyilván fontosság miatt. Persze néha van együgyü dolog is amiért kár volt hívni, de ilyen hibába bárki bele esik. Tehát ne általanosíst így ezt a dolgot!
febr. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
73%

Még csak 5 éve ugyan, de mi is ezt csináljuk. A témák széles skálán mozognak, a "mit hozzak a boltból"-tól egészen a túlfűtött szexuális beszélgetésig bármi. Attól még nem ülünk kukán otthon. Nekünk így jó.

Ettől még nem gondolom azt, hogy akik napközben nem csetelnek, azoknak sivár és rideg a kapcsolatuk. Csak mások az igényeik.

febr. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Ők ilyen személyiségek, nekem is van ismerősöm, aki képes végigbeszélni/kommunikálni szinte az egész napot, és nem csak a semmiről. Én meg a másik véglet vagyok, már ismerkedéskor is idegesít, hogy folyamatosan írkálni kell, egy csomó férfi kiakadt már amiatt, hogy nekem ez nem megy.
febr. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!