Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 10 ev hazassagnal normalis h...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10 ev hazassagnal normalis h ha nincsennek egyutt otthon nonstop megy a csetelgetes?

Figyelt kérdés
Egyutt elesnel minek meg mirol lehet csevegni allandoan ha nibcsennek ottnon egyutt? Pl elmennek melozni addig irnak egymasnak még haza nem ernek. Akkor mi lesz a beszelgetes temaja ha hazaertek? Ez nem beteges h abba a 8 oraba még melo van es nemmkatjak egymast allandoan irosgatnak egymasnak igy 10 ev utan is? Ezek az emberek nembjrjak ki ha mar mondjuk 2 orat tavol vannak egymastol, kiteszi 1 ik a lábat a lakasbol mar felnora mulva a masik ir neki, hat basszus most jott el otthonrol

febr. 8. 18:15
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Tipikus pépda, idegen rám ír este 12 után és meg van sértődve ha csak masnap írok neki. Nem mindenki éjszakai bagoly.
febr. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Es aki nonstop nyomja a csetet azok mirol tudnak beszelni amit mondjuk otthonra nem lehet hagyni? Ne raer még hazamentek h megbeszeljetek? Nem kotekedes csak erdekelne
febr. 9. 16:40
 23/27 anonim ***** válasza:
70%
Jó ha van privát szféra a kapcsolaton belül is.
febr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
18 év házasság után, mai napig is "irkálunk" egymásnak napközben. Igaz mi egy cégnél dolgozunk, így ez sokszor egy egészséges pletyka szint egymás közt, de szeretjük, ad egy pluszt a kapcsolatnak úgy gondolom. De azt is megírjuk, hogy beértem melóba vagy épp indulok haza. Emellett viszont van privát szféra és énidő mindkettőnknek, amikor viszont tudjuk, hogy most nem kell írni. Ez jellemzően a hobbijaink általi időtöltés, amikor viszont hagyjuk egymást kikapcsolódni.
febr. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
38%

14 éve vagyunk együtt, nálunk hasonló a helyzet, egész nap kontaktban vagyunk , irunk egymásnak/ hívni is szokott a férjem, meg én is őt. De ezeket rövidre fogjuk. Nem, egyáltalán nem unalmas, és nem az ebéd a téma. Csomó mindenről lehet beszélgetni, ha 2 ember szereti egymást, egymásra van hangolódva és sok közös van bennetek, + hiányoztok egymásnak mikor pl munkaidő alatt nem vagytok együtt.

Sajnálatos ha te ilyen társat még nem találtál, akivel ilyen szoros kapcsolatod lehet.

Mert az jobb szerinted, ha szarna egymás fejére egész nap? Az ilyen viszonyokból jön az elhidegülés, mikor már nem érdekel hogy van a másik, mert eszedbe sem jut, nem hiányzik stb.

febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Kérdező, nagyon sokan írtak már itt neked választ.


Te vagy értetlen és/vagy nem is akarod megérteni.


Ha egy párnak nincs igénye az "irkálásra", akkor nem kell csinálni, nem kötelező.


Mi 15 éve vagyunk együtt, állandó kontaktban vagyunk. Nem azért, mert ragadunk egymásra és nem vehet nélkülem a férjem még levegőt sem. Hanem, mert egymás legjobb barátai (is) vagyunk és szívesen osztunk meg egymással részleteket a napunkból. Ettől még itthon is ugyanúgy beszélgetünk, bár igen, van, hogy úgy érzem, kell az egyedüli én-idő, és másfél órát áztatom magam a kádban egy jó könyv társaságában.


De valamiért azt érzem, hogy téged nem fenyeget az a 10 évnyi házasság.. :D

febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

26#


"Ettől még itthon is ugyanúgy beszélgetünk, bár igen, van, hogy úgy érzem, kell az egyedüli én-idő, és másfél órát áztatom magam a kádban egy jó könyv társaságában."


24-es vagyok: ahogy írtam, nálunk is így van, nálunk régen/korábban nem volt énidő, na az nem volt jó. Az visszájára tudja fordítani a dolgokat, szóval itt tényleg nem arról van szó, hogy az a jó, ha minden pillanatban mindent együtt csinálni. Nekünk nagyon jól esik és szeretjük a napközbeni "irkálást", aztán a külön-külön töltött énidőt úgyszintén. Meg kell találni az egészséges arany középútat.

febr. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!