Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti összeházasodnátok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összeházasodnátok egy olyan emberrek akit nagyon kedveltek, de nem vagytok szerelmesek belé?

Figyelt kérdés

28 éves lány vagyok és lassan már 3 éve nincs párkapcsolatom. Nagyon szeretnék már magamnak valakit, de sose jön össze. Egyrészt az én igényeim is nagyok és úgy érzem, hogy ez idővel még inkább nőni fog, másrészt meg azért én is öregszem, néhány év és már a kutyának se fogok kelleni. Sokat dolgozom, de nagyon magányosnak érzem magam. Van egy nagyon jó barátom, már lassan 10 éves a barátság. Ő igazából már az elején szerelmes volt belém, de én nem és nem is hiszem, hogy az leszek. Ő 10 évvel idősebb nálam. Nagyon szeretem a társaságát, mindenről tudunk beszélgetni, viszont ez nem szerelem és fizikálisan se vonzódom hozzá. Ő mindig próbál rábeszélni, hogy menjek hozzá ettől függetlenül is, hiszen rengeteg mindent tudna adni nekem. Nem lennénk magányosak, anyagilag is biztosabban lennék így... Azt is mondta, hogyha nem menne a szex, akkor azt se erőltetni, csak legyek vele.


Nem tudom mit csináljak, mert nagyon egyedül vagyok és lehet tényleg nem érdemes a "szőke hercegre" várni és én meg öregszem...


Ti mit tennének



2012. máj. 17. 16:08
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Az emberek nagyrésze úgyse szerelemből házasodik...
2012. máj. 17. 16:11
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
ha így érzel semmi esetre sem! Ha fizikálisan nem vonzódsz hozzá milyen lesz a szexuális életetek? Lelkileg mindkettőtöket meg fog terhelni ez.
2012. máj. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
89%
Én kipróbálnék vele egy összeköltözést, 1 év alatt kiderülne, működik-e a dolog.
2012. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
75%
szerintem meg próbáljátok meg, összecsiszolódhattok és lehet a szex is jó lesz köztetek. De elsősorban a te gátlásaidon kellene túllépned.
2012. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
70%
Igy van én is összeköltöznék vele és hátha összekovácsolódtok!Sok szerencsét:)
2012. máj. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%
Én hozzámennék. Hogy miért azt hosszú lenne kifejteni, de meggyőződésem, hogy jobb házasság lesz az ilyenből, mint a nagy szerelmekből létrejöttek. Nekem ez a tapasztalatom.
2012. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
71%

Hát...sajnálom ezt az embert, de téged is.


Én nem mennék hozzá.

2012. máj. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

nekem volt egy ilyen kapcsolatom... már az eljegyzésnél jártunk, amikor rájöttem, h nem érem be ennyivel.. nekem ettől több jár. Igazán boldog akarok lenni!

És nem akarom, h valaki beleirányítson egy házasságba, ha nem érzek semmit iránta.

Semmi nem volt jó vele! Pedig éveken át voltunk együtt.

Ezután ismertem meg a férjem akit nagyon szeretek és élvezek vele mindent, nem érzem a "ló nincs jó a szamár is" effektust vele.

Azóta született is gyerekünk.

Nagyon megbántam volna, ha abban a kapcsolatban maradtam volna. Sok élménytől fosztottam volna meg a lelkem és a szívem... Többek közt az igazi boldogságtól és a szabad akarttól!

(első voltam)

2012. máj. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
63%

Ha tetszik neked, vonzódsz is hozzá, kedveled őt, jól érzed magad vele, akkor adj egy esélyt neki, ismerd meg, randizzatok és az is lehet, hogy beleszeretsz. És akkor oké a házasság.

De ha ezek a dolgok nincsenek meg, akkor nem érdemes, csak azért mert benne vagy a korban és mert magányos vagy. Mindig azt fogod érezni, hogy valami hiányzik az életedből. És az pedig a szerelem lesz. Ami aztán lehet hogy el fog múlni, átalakul majd szeretetté, de addig legalább érzed.

2012. máj. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
83%
Én nem,mert gyűlölöm a megalkuvást.Egyszerűen nem menne a dolog.Neked sem tanácsolom,főleg,hogy még csak nem is vonzódsz a fiúhoz.
2012. máj. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!