Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan férjjel, akinek kizárólag negatív megjegyzései vannak, és mindenben csak a hibát veszi észre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Mit lehetne?Felnőtt embert megváltoztatni nagyon nehéz, biztosan nem tegnaptól ilyen.Jobb nem lesz, esetleg ideig-óráig.Én nem tudnék vele élni.
2013. máj. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Beszélni vele. Amennyiben nyitott és kész a változásra, akkor oké. Ha nem, akkor nem tudsz semmit tenni. Én párom is előfordul hogy kötekszik, ő is elég kritikus típus. (Én meg extra érzékeny vagyok, szóval jó párosítás...) De megbeszéltük. Ő igyekszik visszavenni, sokszor látom rajta, hogy vissza fogja magát, változik. Én értékelem az igyekezetét és cserébe próbálom úgy alakítani a dolgokat, hogy neki is jó legyen.
2013. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Elhagyni / kirúgni.
2013. máj. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
58%

Az esetleges lepontozások ellenére őszinte leszek.

18 éves fiú vagyok, hasonló tulajdonságokkal mint a férjed... Elég gyakran úgy érzem, hogy gonosz vagyok a barátnőmmel, de nem tudom leküzdeni ezt a rosszmájúságot. Ha pedig megbántom akkor elkezd gyötörni a bűntudat. Tud változni mindenki, de azt nem tudhatod, hogy mi játszódik le a férjedben ha tartja a szavát.


Próbálj átsiklani a különösen zavaró kritikáin, szerintem ez a legegyszerűbb módszer ha "nem veszi magát észre". Vagy szakíts, ha nincs más megoldás.

2013. máj. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
58%

Nehéz kérdés ez, mert bizonyos értelemben én is ilyen vagyok. Erre nevelt a főiskola és a szakmám, mert olyan munkakörben vagyok, ahol ha nem veszem észre a hibát, azért keményen felelek. Másra sem vagyok kiélezve nap, mint nap csak a hibákra és észrevettem azt, hogy ez a magánéletemre is kihat.

A párom és a családom elfogadják ezt, de sokat számít az, hogy olykor tükröt állítanak elém, hogy már kicsit sok vagyok.

Mivel tudom, hogy ez a kukacoskodás baromira rossz tulajdonság, ezért én igyekszem változtatni rajta. Ehhez kell az, hogy olykor a képembe mondják a dolgokat, de ez szerencsére megvan. :)

Én mondjuk nő vagyok, de ha hazamegyek és csak a rosszat látom mindenhol, ki is mondom, a páromat pedig idegesíteni kezdi, akkor rámszól és általában belátom, hogy igaza van. Végülis kit zavart egész nap, hogy reggel nem lett elmosogatva az a két nyamvadt csésze? Mi így is boldogok vagyunk, de nyilván én sem szeretnék olyan emberrel együtt élni, aki az apró figyelmességeket nem veszi észre, csak a hibát keresi mindenben. Én sem akarok ilyen lenni. Más téma az, ha valaki nem látja be, hogy ilyen és nem is akar rajta változtatni.

2013. máj. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
Írhatnál konkrét példákat, mert így nehéz konkrét választ adni,ezer oka lehet.
2013. máj. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:

Nem tetszik szívem? Nem jó? Akkor te is megcsinálhatod!

Bár példák nélkül elég nehéz, hogy mi nem tetszik neki.

2013. máj. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Az ilyen embert változtatni annyira nehéz, mint iszákost vagy dohányost helyes útra terelni,vagyis szinte esélytelen.Jó kihívás,küzdj vele ha más dolgod nincs!
2013. máj. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Elhagyni...
2013. máj. 25. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
A múltkor pl. elültettem a dughagymákat a kertben, és az egyiket véletlenül fordítva dugtam be a földbe. Hát ő azt az egyet rögtön kiszúrta, és szemét megjegyzéseket tett, a szomszéd füle hallatára.
2013. máj. 25. 14:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!