Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan férjjel, akinek kizárólag negatív megjegyzései vannak, és mindenben csak a hibát veszi észre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:34
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

ezt komolyan gondolta?

na most ő vagy az a típus, aki ostoba mint egy 100as szög, és ennek ellenére olyan mellénye van, h nem fér be az ajtón.

vagy: tényleg egy képzett ember, aki a valós tudására van annyira oda magától, és emellé még szeret gonoszkodni is.


egyik sem az esetem, utálom a kukacoskodó, mindent jobban tudok embereket. a kedvencem, amikor még idegenekkel is képesek leállni és kioktatást tartani...


ha vele szeretnél maradni, akkor tojd le magasról, és ne felejts el frappánsan visszaszólni neki. egyenrangú felek vagytok elméletileg, szóval ne hagyd magad megalázni folyamatosan, mert rámehet az egészséged.

2013. máj. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
ráborítottam volna a fejére a levest :)
2013. máj. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
O.o vágnám ki....
2013. máj. 26. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Párom is ezt csinálja,főleg ha éhes.:) Útálja,ha forró az étel és hát előfordul,a mikró is már nem mai darab,változatosan melegít.... Lényeg,hogy emlékszem, eleinte Nekem is borzasztóan esett. Mi Nők érzékenyen vesszük fel az ilyen dolgokat és igazunk is van nem arról van szó,de ha a Te Párod is ilyen,akkor ahogy mondod meg kell szokni az ilyen és ehhez hasonló patáliákat.Olyan megvilágításba helyezni ezeket,hogy leperegjen.... Jó mondjuk az Én Párom azért nem csak a negatívot "veszi észre" és azért remélem ezt Veled is csak a haragod mondatta,szóval azért nézd pozitív szemmel Őt....
2013. máj. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

ezt megszokni???? ezt elviselni???? viccelsz utolsó...hát én tényleg a fejére boritanám a kaját, ha engem cs*szne le azért, mert forró a leves:D...nagyokat néznék, hogy mi a fene a baja...és totál kiábrándítana...volt párom volt egy ilyen hülyesége pl kajával...a sajtos tejfölös tésztát csak spagettivel ette...na én azt nem láttam náluk a hütőbe, ezért a kockatésztával kapta meg..nem volt hajlandó megenni és még voltam persze a hülye...ráadásul ugy, hogy ott volt egy barátunk...nem kell? nem baj...a barátunk megette...duzzogj csak, engem nem érdekel...persze nem is vagyunk együtt...tudod mikor élnék egy ilyen emberrel...hülye nem vagyok....persze ez meg nem mindenkire igaz...én boldog akarok lenni...nem egy forró levesért meg egy félredugott hagymáért hallgatni, hogy szerencsétlen hülye vagyok....

24L

2013. máj. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
53%
Utolsó előtti vagyok és Én is 24 éves.Úgy látszik van egyéb hasonlóság is az "ilyen" emberek között,ugyanis Párom is csak spagettivel hajlandó megenni,még a makaróniért is szól,mert az vastagabb.:) Számomra egyértelmű x év után,hogy nem raknék elé kockatésztából,ha egyszer tudom,hogy nem eszi meg.:) Ezek apróságok,amire egy házasságban figyelni kell és Mindenkinek lesz olyan heppje,ha nem ez,akkor más,amivel azonosulnod kell és ha erre nem leszel hajlandó,akkor nehezen leszel boldog.Ez csak egy jó tanács és tényleg jó szándékkal mondom.
2013. máj. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

én is azt tettem volna elé, ha épp megtalálom a spagettit..mivel nem láttam, igy feltételeztem, hogy nincs is, igy kapott ezt...oké, hogy az embernek vannak heppjei...de ez azért tulzás...szerintem...pláne, h ha ő a hülye, és a forró levest eszi, nem várja meg, mig kicsit kihül, ne én legyek már az idióta :) felnött emberekről van szó...elviselek pár heppet, de szerintem ezek már olyan dolgok, ami, legalábbis számomra elviselhetetlen...más viselje el, szokjon hozzá..én biztos nem tenném...

24L

2013. máj. 28. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 08:26


Igazad van,én is toleráns típus vagyok,hajlandó elviselni

más hibáit,nekem is vannak,de hogy azért csesztessen valaki,mert forró ételt rakok elé......akkor egyen hideg kaját,ott a hűtő......meg nekem ez a "más formájú a tészta,akkor nem eszek belőle!" is kicsit magas.


Ez már inkább az a kategória hogy az illető szeret kötekedni,élvezi ha piszkálhatja a másikat,és ilyen hülye dolgok miatt megragadja az alkalmat.

2013. máj. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
24-26 vagyok,semmi újat nem írtál, továbbra is tartom,amit a 26-ban írtam. Hol a Kérdező? Hátha Ő megfogja a pártomat!:) Illetve Ő biztos megért,mert hasonlóban van.
2013. máj. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy tényleg csak a hibát veszi észre? Lehet, hogy a jót is észreveszi, csak nem tudja, hogy azt is mondani kell. Erre rá lehet nevelni a férfiakat, akár felnőtt korban is.


Másrészt ő elvárja tőled, hogy hibátlan legyél? Vagy csak azért szól a hibákért, mert örül, hogy felfedezte. A dughagyma esete pl. ilyen is lehetett. Nálunk ez a tipikus, és simán elkezdünk róla viccelődni utána, szóval ez nem komoly kategória. De ha te erre érzékeny vagy, akkor ezt is meg kell beszélni. (Ha erről beszéltek, akkor ne úgy állj hozzá, hogy ragaszkodsz, hogy hagyja abba örökre az ilyet, hanem hogy hogyan tudná úgy mondani, hogy azzal ne bántson téged. Pl. hogy a rossz dughagymát ő maga megfordítja, abból is látod, hogy te rosszul csináltad, szóval övé a dicsőség (amire rá is erősíthetsz, ha ezt meg is említed, mikor megfordítja), és nem bánt meg téged).


A harmadik lehetőség, hogy az ő lelkében van valami csúnya gikszer. Bizonytalan abban, hogy saját maga értékes ember, és erről azzal tudja meggyőzni magát, ha másokban minduntalan hibát keres. Így erősödik benne az a gondolat, hogy ő mennyivel jobb, mint mindenki más. Ezen is a megbeszélés segít, de nem biztos, hogy sikerül megjavítani. Az biztos nem működik, ha a fejéhez vágod, hogy ő csak azért keresi benned a hibát, hogy a saját lelkét erősítse. Így nem is értené, hogy miről van szó. Talán úgy lehet finoman rávezetni, ha megkérdezed egy ilyen megjegyzés után (a hidegvéredet megőrizve), hogy miért volt ez neki olyan fontos, hogy megjegyezze. Erre remélhetőleg mond valami indokot (pl. hogy azért mondta, hogy figyelmeztessen a hibádra és legközelebb majd jól csináld), amire te mondhatod, hogy oké, de neked ez így elég rosszul esett és legközelebb fogalmazzon finomabban. Ez azért jó, mert így benne marad a fejében a dolog, töpreng rajta, és remélhetőleg közelebb kerül ahhoz, hogy hogyan ne bántson ezzel téged.


Aztán ha hónapok alatt sem változik a helyzet, és te elviselhetetlennek találod, akkor tényleg nincs más, mint otthagyni. Ha elviselhetőnek, akkor pedig lehet örökké folytatni ezeket a fenti stratégiákat, és szépen lassan csiszolódni fogtok egymáshoz.

2013. jún. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!