Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet csinálni egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni egy olyan férjjel, akinek kizárólag negatív megjegyzései vannak, és mindenben csak a hibát veszi észre?

Figyelt kérdés

2013. máj. 25. 13:34
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

Azért ez a hagymás dolog tényleg elég paraszt dolog volt tőle.


#4 voltam.

2013. máj. 25. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból mondom,hogy az ilyen emberek nem változnak!


Lapát,vagy tűrsz neki......

2013. máj. 25. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Eléggé edzett vagyok már a viselkedése miatt, szóval legtöbbször lepereg rólam, de ma egy kicsit kiakadtam rajta.
2013. máj. 25. 17:18
 14/30 anonim ***** válasza:
Mit csinált ma?
2013. máj. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:
Egész délelőtt főztem, és nagyon finom ebédet csináltam, kakashúsleves, rántott hús hasábburgonyával, saláta - erre az elején kiverte a balhét, hogy túl forrón tettem a levest az asztalra és megégette a nyelvét.
2013. máj. 25. 18:33
 16/30 anonim ***** válasza:

Pfff, bocsi de ez abszurd. :D

Hagyd a francba az ilyen megjegyzéseit.

2013. máj. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, az enyém is ilyen...kizárólag kritizál és csesztet mindenért, egy rohadt jó szót nem kapok tőle, soha!! Konkrétan már rohadtul elegem van. Pont az előbb vesztünk össze.
2013. máj. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%

ma 18:33


pfffff!


Hát én nem vagyok egy idegbeteg,ráadásul pasi

de a helyedben lehet nyakon öntöttem volna,hogy akkor "főzzél legközelebb te,vagy várd meg amíg kihűl az étel te IQ fighter!"


Én max megjegyzem hogy ez nem a legjobb lett,ha elszúrja az ételt a párom,ami igen ritka......

Nem azért,de most lett ilyen?

Ugye tudod,hogy tényleg igaz az a mondás,hogy "ki milyen virágot szakít,olyat szagoljon!"

2013. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
55%
4 Ki fog dobni a barátnőd és meg is fogod érdemelni. Mindenki meg tud változni, csak akarni kell. Gusztustalan dolog más kárára örülni. Nem is szereted a barátnődet.
2013. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Úr isten, ez egy idióta. Talán meg kellett volna fujkodnod neki? Pf
2013. máj. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!