Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Bunkóság lenne arra kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkóság lenne arra kérni a férjem, hogy ne adjuk el a kocsim, mert én inkább azt használnám?

Figyelt kérdés
A férjem nagyon szereti az autókat, pár éve vett magának egy hulladrága telepjárót. Én azt alig használtam, mert nagyon béna sofőr vagyok, plusz még vezetni is féltem egy olyan nagy autót. Egészen eddig egy apró autóm volt, azóta az enyém, hogy megszereztem a jogsit, de a férjem már évek óta rágta a fülem, hogy cseréljük le, mert szar és öreg. Tényleg az, de én nagyon szeretem, és énnekem pont megfelelő volt. De végül belementem, vettünk egy új, nagyon jó autót, de megvallom őszintén, most, hogy vezetnem kell az új autót, én ebben nagyon félek, ez már nem béna nőknek készült. A régi kocsimat szeretném használni, de a férjem már árulja - érthető módon, hiszen azt mondtam, teheti. Nagyon bunkóság lenne megkérni, hogy ne adja el?

2013. jún. 6. 16:27
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Mercedes cls 350 cdi (ne nézztek ki légyszi)


A régi autóm kb. 10 éves kisautó, szóval elég nehéz átállni.

2013. jún. 6. 17:04
 12/22 anonim ***** válasza:
Árulja már el valaki, hogy miért van a kérdező nagyobb veszélyben egy mercedesben, mint a régi kiskocsiban???
2013. jún. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Nem veszélyben vagyok, csak félek vezetni!
2013. jún. 6. 17:13
 14/22 anonim ***** válasza:
Gyakorold vezetni az új autót, amíg meg nem szokod, akkor nem fogsz benne félni.
2013. jún. 6. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül biztonságosabb, de nagyon nem mindegy, hogy az ember mit szokott meg. Az se mindegy, hogy valaki egy pónin lovagol vagy Overdose-on. A tévhittel ellentétben, a luxus mercik/bmwk/volvok sem magukat vezetik, sőt.

Egy kicsi autóval parkolni is könnyebb. Meg ha a régi kicsi kocsit meghúzod, arra legyintesz, mert annak már úgy is mindegy. Egy b*uzinagy méregdrága mercinél meg már nem annyira. Egy kis karc és máris a felét éri az autó. Ha valaki nem tud már rutinból ilyen autót vezetni, annak már az ilyen pszichológiai nyomás is elég ahhoz, hogy hibázzon.


Kérdező, ahogy a szavaidból kiveszem, nem nagyon érdekelte a férjedet, hogy milyen igényeid vannak (volt egyáltalán beleszólásod?), de nem tudnád meggyőzni róla, hogy a régi kocsi átessen egy teljes felújításon?

Apropó a régi kocsi milyen típus?

2013. jún. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Milyen típus a régi autó?


Nem mindegy, hogy egy 10 éves BMW vagy egy Suzuki..

2013. jún. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Hát azért helyedben nagyon-nagyon átgondolnám még párszor...:D :)
2013. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Ácsi, itt írta valaki, hogy biztos aférje is azt akarná, hogy épségben hazaérjen. Erre reagáltam azzal, hogy az új sokkal biztonságosabb. Persze, nem magát vezeti, hülye nem vagyok, de azért egy ütközéskor nagyon másként néz ki egy új Merci meg egy régi akármi...


A parkolós koccanásba meg senki nem hal bele, itt az életbiztonságról volt szó, nem a kocsin esett karcolásokról.

2013. jún. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Hát szerintem állj a sarkadra! Nem ő fogja vezetni, hanem te. De ezek szerint nagyom megy a külsőségekre. Lehet kicsi autót is venni nagyon drágán. Az újat meg el lehet adni.
2013. jún. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Én megértelek, én is rosszul vezetek és nagyobb kocsiban én is félek, úgy érzem, mintha nem látnék ki belőle rendesen, nem tudom felmérni a távolságokat, stb.

Szerintem egy próbát megér. Mondd el a férjednek, amit itt leírtál és kérdezd meg, nem lehetne-e hogy mégse adjátok el? Vagy vehetnétek helyette egy kis autót. Igen, olvastam, hogy a férjednek nem tetszenek az ilyenek, de meg kell ezt beszélni, hogy a te biztonságod és biztonságérzeted érdekében mégis jobb lenne ilyen. Ráadásul ha jól olvasom, ez a te kocsid lesz, jó lenne, ha olyan lenne, amit aztán meg tudsz szeretni valamennyire.

2013. jún. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!