Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Erre mi a normális reakció?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre mi a normális reakció?

Figyelt kérdés

Feleség fennakad a kocsival, mire a férj elmondja,, hogy milyen egy bamba , hogy nem látja, hogy rosszul tolatott... egyéb szép mondatok. Kocsit nemsokkal később kihúzzák. Semmi baja.

Ti is így reagálnátok? Elég ideges voltam, miért kellett neki is így viselkednie?

Mindenkivel megesik, hogy vmit rosszul csinál. Nem ?

Annyira rosszul esett :S


2014. ápr. 24. 12:21
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
71%
Ostobák nullázni tudnak csak. Majd egyszer eljuttok oda, hogy többet ér az ember, mint a tárgy. Addig is kellemes vitákat. Főleg, hogy semmi baja nem lett ez esetben, kár nem keletkezett. Egyvalaminek van értelme, a veszekedésnek, amint azt tudjuk.
2014. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
20%

21.

Mert onnan belülről, az emberek szívéből származnak a gonosz gondolatok, házasságtörések, paráznaságok, gyilkosságok,

22.

Lopások, telhetetlenségek, gonoszságok, álnokság, szemérmetlenség, gonosz szem, káromlás, kevélység, bolondság:

23.

Mind ezek a gonoszságok belülről jőnek ki, és megfertőztetik az embert.

2014. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
5%
Szerintem hirtelen felindulásból mondta azokat. Egyébként én is ilyen vagyok, nő létemre. Totál kibuktam volna, még saját magamon is, ha fennakadok! Ne vedd a szívedre.
2014. ápr. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem ha valami kar lett volna a kocsin, akkor ferj nem hallgatna, meg mindig mondana. Hogyha az asszonynak lett volna baja, szerintem akkor a lady hibaja, gondolna O. Most hallgat, mert nincs miert mondania a magaet, de elismerni nem akarja.
2014. ápr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
87%

1. megijedt és azért mondott cifrákat.

2. érthető, hogy rosszul esik neki, ha nekitolatnak valaminek az autójával (nekem is rosszul esne).

3. KOMMUNIKÁCIÓ? Mondjuk leültök megbeszélni. Miért esett neked, bocsánatot kértek mind ketten, szeretkeztek egy jót és csá.

2014. ápr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
18%
A Bibliás meg menjen a vallás témakörbe, ne itt ossza az észt. Ja, bocs, az nem ész.
2014. ápr. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
0%
Én is lebambáztam volna a férjem, mint a sicc! Sőt...más szépeket is mondtam volna neki. Egyszerűen ilyen vagyok. Gondolom ő is.. Ezeket nem konkrétan bántásból mondta, hidd el. Így jött ki rajta a feszkó..
2014. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. ápr. 24. 15:38
 19/23 anonim ***** válasza:
91%
Minden férfi kb így regálna
2014. ápr. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Nyilván ideges volt,és hirtelen felindulásból mondta mindazt,amit.Stresszhelyzetben reagál így az ember,akkor is,ha különben szereti és becsüli a másikat.Előfordul az ilyesmi,majd megenyhül a férjed,csak adj neki időt.Mikor lenyugodott,akkor beszéljétek meg a dolgot.Nem olyan komoly konfliktus volt ez,meg lehet oldani,utólag majd a párod is belátja.Mondjuk abban talán igaza van,hogy elég egy apró figyelmetlenség,és máris nagyobb baj történhet,mint most.Veled is,a kocsival is.
2014. ápr. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!