Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó lenne, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lenne, ha valahogy büntetnék a házastársi hűtlenséget? Mondjuk számítana a válásnál.

Figyelt kérdés
2014. júl. 1. 15:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Hát,én benne lennék, mivel engem is csaltak már meg, sajnos, én viszont hűséges voltam, vagyok.

De. Még kevesebben akarnának ezek után házasodni.

Valahogy ki lehet játszani mindent....sajnos.


Viszont ha házassági szerződést kötnek ,abba bele lehet írni, mi történik ha megcsalja az egyik fél a másikat....úgy tudom.

2014. júl. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
És ezt mégis hogy ellenőriznék,és mi szerint szabnák ki a büntetés súlyosságát? Hogy lehetne objektíven törvénybe foglalni azt,hogy mi a megcsalás? Flört,csók,szex ? Szerintem ez rengeteg kérdést vet fel,amire a jog nincsen felkészülve,és nem is az a feladata,hogy magánéleti erkölcstelenséget szankcionáljon
2014. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Még a hűség fogalmának tisztázása is csak ott tart, hogy összefeküdt e két ember házasságon kívül vagy sem és máris drákói megtorlások jogosságán vitatkoztok. Gondoljátok el a házassági kapcsolat mennyivel több és gazdagabb, minthogy egyáltalán egy serpenyőbe kerüljön egy szexuális kalanddal.
2014. júl. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!