Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromnak tényleg anyára van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak tényleg anyára van szüksége "helyettem"?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni a tényt, hogy nagyon szeretem és szeretjük egymást. Mikor 6 éves volt, az édesanyja meghalt. Dobálták szegényt egyik intézetből a másikba (nem magyar a párom és itt mások a szokások), nevelőanya kijárt, majd au-pair... apukája vele lakott, de ő dolgozott, így nem tudott a pici fiúra figyelni. Ő a legkisebb testvér.

Kezdettől fogva tudom, hogy lusta típus, viszont észrevettem hogy nagyon tetszik neki ha kiszolgálom. Különösen nincs ellenemre, szeretek gondoskodó lenni. Tegnap viccesen megjegyeztem neki hogy "na látom, neked nem barátnő kell, hanem mint egy anyuka, mos, főz, takarít, hozza a meleg kaját, de amúgy meg be fogja a száját"... viccesen jött ki, így sokat nevettünk, de egyből elkezdett nagyon mosolyogni, bújt és stb... Utána döbbentem rá, hogy valszeg ez volt az igazság. Minden férfinak erre van szüksége? Ekkor lesz tökéletes a barátnő vagy mi? Párom 27.


2014. aug. 18. 13:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%

sajnálom szegényt nagyon,


ejh ejh ez rég nem szerelem, sajnálod? ezért szolgálod ki, és nyalod a popsiját!

te az anyja lettél! elvesztetted a nő szerepét, anya lettél csak! ő meg a fiad!

2014. aug. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%
Értelek, Kérdező, de a párod már felnőtt, a gyerekei anyját kell keresnie, nem pedig a sajátját. És ha lesz gyereketek, akkor mi lesz, olyan lesz majd, mint az idősebb tesó, akitől elveszi anyukát az új jövevény? Gondold át még egyszer...
2014. aug. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
kedves 8-as kommentelő: nem kértem személyeskedést, így ezt a hangnemet fejezd be itt és most, arcátlanul, úgy hogy a fejedet nem kell a kommentedhez adni, persze hogy van benned ennyi pofátlanság hogy úgy írj, ahogy nem szégyelled. mi az hogy emelje fel a fenekét a kanapéról? honnan veszed hogy nem dolgozik? attól hogy a te életed nem olyan, ahogy te szeretnéd látni, attól még nem kell másokat leköpdösni.
2014. aug. 18. 13:34
 14/32 A kérdező kommentje:
11: attól hogy valakit sajnálok, és segítem, ezt manapság úgy hívják hogy könyörület. ja hogy te erről nem hallottál, igazán sajnálom. szeretni nagyon is lehet valakit, annak ellenére hogy sajnálom. anyukámat is nagyon szeretem, úgy ahogy egy anyát lehet és sajnálom őt is mikor fájdalmai vannak...
2014. aug. 18. 13:35
 15/32 anonim ***** válasza:
81%

nemkönyörületből fekszek le valakivel, meg élek vele.

hanem mert szeretem! mert FÉRFI!

"de egyből elkezdett nagyon mosolyogni, bújt" jaj de kis cuki, mint egy ötéves, nem?

2014. aug. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
78%
De ha nekem meg apám nem volt, és azt akarom, hogy egy pasi az apucim legyen, és fizessen, szeressen, dicsérjen, intézzen el mindent helyettem, akkor én szajha vagyok, ő meg perverz?
2014. aug. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
szerintem itt nálatok a fejekben van baj. az, hogy valakit szeretek és próbálok neki mindent megadni, ahogy ő is próbál nekem, erről még nem hallottatok? lehet kifordítani a szavaim, engem aztán nem érdekel.... amíg Mo.-n éltem és dolgoztam, addig én is ilyen sötéten láttam mindent, mert megvoltak a magam (magunk) problémái.
2014. aug. 18. 13:44
 18/32 anonim ***** válasza:
94%
megmondanád melyik országban élsz most és ott mitől is változott meg a véleményed?
2014. aug. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
97%

Ha neked ez így jó akkor semmi gond. Mindenkinek mások az elvárásai.


Az én párom is azt hitte az elején hogy majd olyan leszek mint az anyja... eljárok dolgozni, aztan haza, főzés, házimunka estig és boldogság, miközben ő eljár a haverokhoz du, meg a kanapén döglik.

Én ezt nagyon hamar meguntam, mondtam nem vagyok a csicskája, vagy segít ő is vagy keressen mást. Nem mondom hogy tökéletes lett, de manapság már ő mossa fel a követ állandóan, mosni, mosogatni os tud, megterít ha nagyvendégség van nálunk és segít mindenben amiben kérem én meg sokszor megdicsérem hogy ne menjen el hamar az egésztől a kedve, miközben azért én még mindig 2x többet gürizek itthon :) De legalább már látom rajta hogy nem veszi természetesnek a rendet, tisztaságot :)

2014. aug. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
65%
Normalis anyuka nem szolgalja ki a felnott egeszseges gyermeket. A parod lusta probalhatod ezt magyarazni de attol meg igy van.
2014. aug. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!