Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Páromnak tényleg anyára van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromnak tényleg anyára van szüksége "helyettem"?

Figyelt kérdés

Le szeretném szögezni a tényt, hogy nagyon szeretem és szeretjük egymást. Mikor 6 éves volt, az édesanyja meghalt. Dobálták szegényt egyik intézetből a másikba (nem magyar a párom és itt mások a szokások), nevelőanya kijárt, majd au-pair... apukája vele lakott, de ő dolgozott, így nem tudott a pici fiúra figyelni. Ő a legkisebb testvér.

Kezdettől fogva tudom, hogy lusta típus, viszont észrevettem hogy nagyon tetszik neki ha kiszolgálom. Különösen nincs ellenemre, szeretek gondoskodó lenni. Tegnap viccesen megjegyeztem neki hogy "na látom, neked nem barátnő kell, hanem mint egy anyuka, mos, főz, takarít, hozza a meleg kaját, de amúgy meg be fogja a száját"... viccesen jött ki, így sokat nevettünk, de egyből elkezdett nagyon mosolyogni, bújt és stb... Utána döbbentem rá, hogy valszeg ez volt az igazság. Minden férfinak erre van szüksége? Ekkor lesz tökéletes a barátnő vagy mi? Párom 27.


2014. aug. 18. 13:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
95%

Most úgy akarod megnyerni a vitát, hogy aki Magyarországon él, az hülye?


Nézd, nem normális, hogy egy felnőtt férfi, akivel romantikus, szexuális kapcsolatban vagy, az anyjaként gondol rád. Az sem normális, hogy könyörületből teszel dolgokat.


Ha hozzám a párom elkezdene bújni, miután az anyjának nevezem magam, elszaladnék.

2014. aug. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
95%

Mi lesz ha születik egy gyereketek és nálad a gyerek kerül előtérbe, a párod meg háttérbe? Féltékeny lesz majd a gyereketekre? Keres majd egy új anyukát akihez bújhat és akinél ő az első?

Ijesztő a kapcsolatotok.

2014. aug. 18. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Évekig dolgoztam otthon Magyarországon "robotként", havi 90 ezer ft-ból, néha 56 órákat (!) dolgozva, kihasználva. Nyilván sötétebben láttam a világot, haragudtam mindenkire, fáradtabb voltam, kihasználva éreztem magam és több vita volt az akkori párom/párjaim (?:D) és köztem. Akkor is ugyanezt csináltam mint most, gondoskodtam róla, róluk....azt tapasztalom, hogy azért egy kis anyai darabot minden férfi keres a barátnőjében, de nála ugyan ez a kép nem nagyon alakulhatott ki. Jelenleg amúgy Németországban lakom, itt aztán röhögve meg lehet keresni heti 20 órával az otthoni fizetésem kétszeresét és még meg sem kell igazán erőltetnem magam. Otthon amint befejezem az egyetemet, kb fél év, itt kint lesz normális munkám, amivel 2500-3000 euró között tudok keresni. Itt van jövökép, nem kell aggódni a holnap miatt, kevesebb a vita és csupán csak a nyelvet kell megtanulni. Párom is német, viszont hogy ne legyen minden fenékig tejfel, azért neki is van egy olyan oldala amit én magyar férfiakban soha nem láttam. Olyan szokásai vannak, ami számomra fura, olyan gondolata ami szintén fura, tehát azért ez sem egyszerű. De kevesebb a gondom. Bocs az offért.
2014. aug. 18. 14:01
 24/32 A kérdező kommentje:
Gyerekkérdés nem aktuális és legalább 5-6 évig nem is lesz aktuális, addig meg még van időm megállapítani hogy akarok-e gyereket tőle vagy sem :-) nem szeretnék sem én sem ő, előbb a világot szeretnénk megismerni amiben élünk. nem is biztos hogy jó dolog ide gyereket szülni... ezért aztán senki nem ítélhet el, felelősségteljesen gondolkodunk, ennyi :-)
2014. aug. 18. 14:02
 25/32 anonim ***** válasza:
96%

azért egy kis anyai darabot minden férfi keres a barátnőjében,

- igen a perverzek, akik aztán anyucit akarják megtömködni, aztán kitömik mint Norman Bates Psyhoban!


am az hogy Mo-n te nem tudtál megélni és normális ffit találni, az a te bajod

2014. aug. 18. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
90%
Parodnak elvarasai vannak, nem anyukat akar. Csak annyit, te mint no, mindent megcsinalj. Elmaradott gondolkodas.
2014. aug. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
96%
Ez érdekelne kérdező hogy milyen fura szokásai vannak egy német pasinak :)
2014. aug. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
25: nyílván nem fogok olyan férfit keresni, akinek a fizetéséből meg tudok élni. magamat meg nem szeretném kínozni évekig 90 ezer / hónappal. sokan olyan pasit keresnek otthon akinek jó a fizetése...gáz egy kicsit.
2014. aug. 18. 14:06
 29/32 anonim ***** válasza:
79%

szerintem szépen manipulált a párod, a hiányzik a mama szöveggel, lehet hogy hiányzik neki, de te meg így benyaltad az egészet és ápolgatod, kiszolgálod, mert sérült a kicsi lelke.

ügyes pasi, meg kell hagyni!

2014. aug. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
73%

"sokan olyan pasit keresnek otthon akinek jó a fizetése...gáz egy kicsit."


Elég kemény szavak ezek olyan valaki szájából, akinek a pasija inkább kibújt volna a vaginájából, mint bele.

2014. aug. 18. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!