Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert itelik el azt aki el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert itelik el azt aki el akarja hagyni a manias depresszios ferjet?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom akar elvallni a ferjetol es csak a rosszalast kapja hogy szegeny ferje beteg. Ot eve hazasodtak ossze hazassag alatt jott ki a betegsege. Mar a felesege idege is kikeszul attol amiket csinal pl elkolti felelotlenul a penzt, nem alszik,utanna befordul,ongyilkos akar lenni. Sok orvosnal jartak mar de mindig visszaesik. Miert iteli el azt a kornyezete aki mar nem tud ilyen emberrel elni?
2014. szept. 19. 14:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Én nem ítélem el.Régóta tudom, hogy mentális beteg emberektől távol kell magunkat tartani. Ennyi.
2014. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nincs rendesen kezelve a probléma.

Rendszeresen kell orvoshoz járni, gyógyszereket szedni.

2014. szept. 19. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Rendszeresen jár orvoshoz, de bizonyos idő után nem használ a gyógyszer akkor bent van a kórházba addig amíg beállítják az adagot, de volt már olyan hogy nem szedte közben meg azt mondta hogy szedi.
2014. szept. 19. 15:34
 14/22 anonim ***** válasza:
55%
Én úgy tanultam pszichiátriából, hogy a depresszió az egyetlen elmebetegség ami 100%-osan gyógyítható.
2014. szept. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Semiramis királynő: A sima lehet, de a bipoláris már nem, mert ott a mániás fázis "erősségétől" függően kell változtatni a gyógyszereket, pl.


Kérdező: mert nem tudják, milyen egy ilyen emberrel együtt élni.

Persze, jóban, rosszban, de akkor is az ember saját egészsége a legfontosabb, amit egy pszichiátriai beteg társ igencsak tönkre tud tenni.


A barátnőd helyében lesz.rnám, ki mit mond és ha úgy ítélem meg a helyzetet (nyilván mérlegelt ő is eleget előtte), beadnám a válókeresetet.

2014. szept. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
A "simáról" beszélek én is.
2014. szept. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Mert megfogadta jobban rosszban."Bizonyára ,mikor átveri be se szedi a bogyóit.Ha ő nem akar gyógyulni más nem gyógyulhat meg helyette.Én is ott hagynám,és marhára nem érdekelne ki mit mond
2014. szept. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
A baratnom is keresett neki orvost,terapiara elkiserte mindig mellette volt. Megertett sok mindent tamogatta amikor nem birt felkelni,furodni,enni sem. Cserebe mindig azt kapja hogy nem szedi a gyogyszert,felelotlen, hulyenek nezzi szakitaskor meg sir,ongyilkossaggal fenyegetozik.
2014. szept. 19. 16:42
 19/22 anonim ***** válasza:
44%
Most le leszek pontozva de vállalom.. Mikor én le merem írni, hogy nem házasodok, mert nem látom értelmét akkor a sok házasság párti már nekem is esik.. Na akkor most hol is van az eskü azon része, hogy egészségben és betegségben??? Gondolom ez miatt ítélik el.
2014. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Miért az élettársad nem hagyhatod ott? Szerintem teljesen mindegy hogy sok év együttélés után kit hagysz ott a férjed vagy az élettársad ugyanolyan nehéz döntés.
2014. szept. 19. 17:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!