Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert itelik el azt aki el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert itelik el azt aki el akarja hagyni a manias depresszios ferjet?

Figyelt kérdés
Az egyik baratnom akar elvallni a ferjetol es csak a rosszalast kapja hogy szegeny ferje beteg. Ot eve hazasodtak ossze hazassag alatt jott ki a betegsege. Mar a felesege idege is kikeszul attol amiket csinal pl elkolti felelotlenul a penzt, nem alszik,utanna befordul,ongyilkos akar lenni. Sok orvosnal jartak mar de mindig visszaesik. Miert iteli el azt a kornyezete aki mar nem tud ilyen emberrel elni?
2014. szept. 19. 14:48
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Én nem ítélem el a barátnődet. Aki segíteni akar magán, amellett érdemes kitartani, viszont aki ennyire a párja vállára pakolja a terheket, azt ott kell hagyni, mert sose fog meggyógyulni és a párját is kikészíti. Ha meg akart volna gyógyulni, már rég tett volna előre lépéseket. Lassan persze, mert ez lassú folyamat, de azt a barátnőd érezné, ha ő is gyógyulni akarna. Valószínű, nem véletlenül adta fel.
2014. szept. 19. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 mustafa33 ***** válasza:

Én nem ítélem el (de biztos hogy a lelkiismerete sem?). Annak ellenére hogy én 25 évet kitartottam (amíg megtette), és ha újra át kellene élnem az egészet újra kitartanék.

A gyógyszert szedik akkor jobb, azután javul az állapotuk erre abbahagyják a szedést és visszaesnek. Ez periodikusan ismétlődő a legtöbb ilyen betegnél.

2014. szept. 21. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!