Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Osszeverte a ferjet mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Osszeverte a ferjet mert megcsalta. Normalis reakcio?

Figyelt kérdés
A ferfi es a no ot eve hazasodtok ossze. A feleseg megtudta hogy a ferje megcsalta. Bosszut forralt es amikor a ferj elment bulizni es ittasan hazajott megvarta es osszeverte. A pasi korhazba kerult azert mert leszakadt a lepe. Hogy tud valaki igy kifordulni magabol?
2014. szept. 28. 16:37
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
66%

"Maximálisan egyetértek vele!Én is összeverném!"

A megcsalás nem bűncselekmény, a súlyos testi sértés, ami ráadásul előre kitervelt, nagyon is az! Akkor kérdezem én, hogy a kérdésben szereplő nő, vagy te, kedves válaszoló, mennyivel lennél különb? Az egyik erkölcsileg nulla, mert félrelépett, te viszont bűnöző lennél, vagy a kérdésben szereplő nő egy bűnöző!

2014. szept. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
93%

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..


Itt van az említett kérdés, itt a többség azt szavazta meg, hogy normális hogy a férfi kórházba verte a feleségét...

Érdekes világ...


Sem nőnek, sem férfinek ehhez nincs joga és undorító vadállatnak tartom, aki sitteljenek is le, megcsalás ide vagy oda.

2014. szept. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
44%

8 oldalból a 4-5 kommentelő, akikből 2-3 ugyanaz nem tűnik többségnek.


Egyébként nem, nem normális reakció az ilyen szintű agresszió.

2014. szept. 28. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az első 3 oldalon van 8 darab helyeslő komment, tovább nem olvastam, már ez is borzasztóan sok, a nőt sokkal jobban elítélik a mostani kérdésben, mint a férfit a másikban. Ebből arra következtetek, hogy zárt ajtók mögött simán elcsattan egy-két pofon és az asszony ezt szóvá sem teszi, elszomorító.
2014. szept. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
19%

Az normális, hogy a férfinak volt pofája megcsalni a feleségét? Ő döntött. Félrekúrt. Most vállalja a tette következményeit. Van nő, aki megbocsát...van, aki elválik..van, aki bosszút áll...és bezony van, aki pofán vág. Ennyi.

Normális reakció. Az már más kérdés, hogy nem túl szép...de valahol jogos. Te bántottál...én vissza bántlak. Na puff. Ez most így jött ki.

Adott esetben nem tudom én mit tennék... Lehet, hogy megrugdalnám a férjem. Csak hogy ő is érezze a törődést...

2014. szept. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyébként a megcsalás is lehetne nyugodtan bűncselekmény házasság esetében!! Nyugodtan!
2014. szept. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:

Persze nem normális ez a reakció...de aki nincs ilyen megalázó helyzetben,hogy becsapja,megalázza a házastársát,azt aki bízik benne,és mint nő-gondolom-megkap otthon tőle mindent:tiszta ruha,kaja,tiszta lakás..stb..és akkor ezt érdemli ez az asszony,??miért nem állt ki elé,és közölte volna vele,hogy szakítani szeretne vele...

-szóval aki ilyet még nem élt át,az szerintem ne ítélkezzen ..mert ebben a helyzetben senki nem tudhatja előre,hogyan reagálna...

de aki fordított felállásban úgy véli,hogy ha a nő megcsalja a férjét,akkor az asszony megérdemli a verést..no ne....az sem volna egy normális reakció..az biztos....hiszen megütni a másikat szerintem senkinek sincs joga...beszéljék meg a problémát,oldják meg,ha nem megy,váljanak el...

2014. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
0%
ez jó ötlet..hogy a megcsalás is lehetne bűncselekmény,házasság esetében...hiszen sok olyan megcsaló férfi,férj van,aki akár évekig csalja az asszonyt,és még "amoda" gyereket is összehoz...és ő ezt eltitkolja,eltitkolhatja...de ilyet ugye egy nő,egy asszony nem tud megtenni,mert hát ha neki gyermeke lesz az látható.
2014. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 mustafa33 ***** válasza:
12-es, mindkét kérdést te tetted fel, most meg még be is linkeled mint harmadik személy. Ha már kiírsz két kérdést valójában egy témára két ellenkező szempontból, vagy vald be hogy te írtad mindekttőt, vagy változtas a stíluson meg a helyesírási hibákon mert így nagyon felismerhető.
2014. szept. 29. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Tévedsz, nem én tettem fel a kérdést. Én válaszoltam az előzőre is azért csak visszanéztem a megválaszoltak között és belinkeltem, nem nagy ördöngösség.

12-es voltam.

2014. szept. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!