Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit tegyek? össze vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? össze vagyok zavarodva!

Figyelt kérdés

Van egy házasságom,van egy közös gyerekünk.Elkezdtem dolgozni és ott megismertem valakit.Kedves rendes srác.

Elég bonyolult az élete,de elég jóba lettünk.

A férjemmel vannak problémák köztünk.

Elbizonytalanított ez az egész eset.

Már párszor mondtam a srácnak,hogy hagyjuk egymást békén,de aztán mindig újra találkozunk.

Összezavarodtam teljesen.Feladni a házasságom egy ismeretlen új érzés miatt?


2014. okt. 5. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

"Elég bonyolult az élete,"

Ez kell neked?

"de elég jóba lettünk."

Tehát nem nagy, mindent elsöprő szerelem, csak elég jóba lettünk???

Egy zavaros pasiért otthagynád a családod, akiért nem is vagy annyira oda?

Egyébként meg nem lenne egyszerűbb arra fordítani az idődet, energiádat, hogy a férjeddel való problémát megoldjátok? Inkább egy másik férfi problémáit vennéd a nyakadba?

Nem lehet, hogy ez csak egy fellángolás, élvezed, hogy végre kiszabadultál otthonról egy kicsit?

2014. okt. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 gömbicica ***** válasza:
97%

valamiért az az érzésem, hogy megerősitést vársz.

pedig a régi öregeknek,akik leéltek egymás mellett több évtizedet az volt a titkuk, hogy ők nem eldobták ami elromlott,hanem megjavitották!

Én nem adnám fel a családomat.

2014. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha problemad van a ferjeddel akkor feltalaltak a kommunikaciot!!!! En nem dobnam fel a csaladom egy rendes srácért...
2014. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%

Mióta vagytok együtt a férjeddel? Hány évesek vagytok? Hány éves a gyerek? Milyen problémáitok vannak?


Írhatnál többet magatokról, hogy jobban átláthassuk a helyzetet, problémát. Így nem lehet tanácsot adni.

2014. okt. 5. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szereted a férjed és boldog vagy vele? Nyilván nem, akkor nem érdekelne más.

Vagy benne maradsz egy boldogtalan házasságban vagy teszel valami azért, hogy boldog legyél.

2014. okt. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha problema van a ferjeddel akkor vele ulj le es beszeljetek at a problemaitokat,mert nincs olyan titok ami kine deruljon,es ha ferjed ezt megtudna nem.biztos hogy lenne eselyed helyre hozzni a hazasagodat!!
2014. okt. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Igen, nehéz ellenállni a kísértésnek. És most ez az eldobható dolgok szezonja van. Ez tűnik a legegyszerűbb megoldásnak (pedig nem az). Ráadásul feltehetőleg benned is megvan az az érzés, ami sok nőben megvan, hogy majd én megváltoztatom annak a "bonyolult" életnek a menetét. Pedig nem fogod, ez biztos, aztán benne leszel egy még nagyobb slamasztikában.
2014. okt. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kommunikálsz jól, előbb-utóbb minden kapcsolatban lesznek problémáid, ez alól a most kedves, rendes srác sem kivétel.
2014. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"de aztán mindig újra találkozunk. "


Vagyis eljárogatsz az új pasassal.

Szegény férjed és a szerencsétlen gyereked nem jut eszedbe a randikon...

2014. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Oooo hat ez eleg gyakori,emiatt ne erezd rosszul magad:-))Ahelyett h elkerulod a sracot,probaljatok inkabb megismerni egymast es ha kialakul egy szerelem az meg kell elni:-£)


A ferjeddel azert egy kommunikacio hasznos lehet,de alapvetoen en szerelem parti vagyok es nem gondolom h mindig a huseg a legjobb ut:-)))

2014. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!