Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazudtam a páromnak. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a páromnak. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj a hasam, férjem nyaggat,.hogy menjek orvoshoz még időpontot is kért a nőgyógyászatra. Nem mentem el mert amit nem tudok az nem fáj. Tegnap megkérdezte, hogy mit mondott az orvos, mondtam neki, hogy semmit erre ő kérte a papírt, hogy megnézze mi van ráírva. Mondtam neki, hogy a munkahelyemen hagytam a szekrényben. Ma a kolléganője megnézte a gépben és kiderült, hogy nem voltam orvosnál. Összevesztünk, azt mondta, hogy ő aggódik értem én meg lesz@rom. Nem is szól hozzám. Mit tehetnék?
2014. okt. 8. 20:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Jobban tetted volna, ha elmész. Oké, hogy amit nem tudsz, az nem fáj, de ha valami baj van, és későn derül ki, az sokkal rosszabb.

Mit tehetnél? Menj el utólag, mindketten megnyugszotok.

2014. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt hazudsz nem szoktál gondolkodni?
2014. okt. 8. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is amondó vagyok, hogy menj el, és kérj tőle bocsánatot a hazugságért.

Amúgy meg ha nem akarsz orvoshoz menni, akkor miért nem jelented ki kerek-perec, hogy nem mész, majd akkor amikor te indokoltnak gondolod. Ha határozott lennél, nem kellene hazudozni.

2014. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Nem kellett volna hazudni, de hát ezt te is tudod.

A te döntésed, hogy milyen orvoshoz mész el és mikor, szóval abban, hogy ezt erőltette, és a fejed felett kért időpontot, a párod is hibázott, még ha nyilvánvalóan jó szándék vezette is.

Legfeljebb beszéljétek meg, és "hagyd magad meggyőzni":S


Talán "buta" dolog, de ha a fejem felett intézkedett volna egy rokonom, én sem mentem volna el - vagy ha el is mentem volna, én nem állnék szóba vele... Mert ez mégis az én, személyes döntésem.


De ha nem múlik a fájdalom, mégiscsak el kellene menned kivizsgáltatni magad, gondolom, végül te is így döntenél...

2014. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hazudtál, de szerintem ez nem megbocsáthatatlan bűn ebben az esetben. Az őszinteség csodákra képes. Ha elmondod neki, hogy félsz, hogy valami rosszat találnak, és nem tudsz vele szembenézni, jobb esetben megért és inkább a védelmező ösztön jön elő belőle, mint a harag. Főleg, hogy aggódik érted. Kérj tőle bocsánatot a hazugságért, és próbáld tényleg legyőzni a félelmeidet. Ha a párodnak fájna valamije hetek óta, és minden nap azon járna az agyad, hogy nehogy valami komoly baja legyen,ami miatt elveszítheted, te is dühös lennél. Bár a te tested és te életed, de az ő érzelmei is hozzád kötődnek. A legtöbb ember jobban aggódik a szeretteiért, mint saját magáért. Menj orvoshoz magadért és őérte. Ha magadtól nagyon-nagyon nem megy valamilyen lelki trauma miatt, kérd meg, hogy kísérjen el.
2014. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
66%

elmehetnél orvoshoz.


A férjednek tele van a töke azzal, hogy fáj a hasad, állandóan panaszkodsz, de képtelen vagy vele elmenni az orvoshoz.


Ha te úgy döntöttél, hogy nem mész el a dokihoz, akkor szenvedj úgy, hogy nem jöjjön rá.


De fel nem tudom fogni, miért kell félni attól, mit mond a doki. Ha nagy a gáz, akkor úgyis feldobod a pacskert, ugyanúgy szenvedve, Ha meg nincs gáz, akkor meg kapsz rá valami kezelést, aztán csókolom.

2014. okt. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Jézusom, biztos, hogy a felesége vagy ennek az embernek? Nem inkább a kisgyereke? Felnőtt, férjezett nőben legyen már annyi érettség, hogy elmegy az orvoshoz!

Azt tehetnéd, hogy felnősz szépen, elmész az orvoshoz, és bocsánatot kérsz a férjedtől...

2014. okt. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek, mi az, hogy amit nem tudsz, az nem fáj?!?!? A hasad fáj már hosszabb ideje, nagy valószínüséggel kapnál valami gyógyszert és után tényleg nem fájna - így meg szenvedsz és a párodat is idegeled.


Erre még hazudsz is!!! Ha ennyire nem vagy öszínte vele szemben, akkor megérdemelnéd, hogy otthagyjon!

2014. okt. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami nagy gáz van, attól hogy nem tudsz róla ugyan úgy meghalsz tőle. De ha mondjuk még IDŐBEN elmész orvoshoz, akkor tudnak segíteni.
2014. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ne kérjen időpontot a nevedben, az orvosnak meg mondd meg, hogy ne adjon időpontot olyannak, aki nem magának kéri!

Te meg olyan vizsgálatokat csináltass, amiktől nem félsz!:)

Van kismillió féle.

2014. okt. 9. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!