Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hazudtam a páromnak. Hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudtam a páromnak. Hogyan tehetném jóvá?

Figyelt kérdés
Hetek óta fáj a hasam, férjem nyaggat,.hogy menjek orvoshoz még időpontot is kért a nőgyógyászatra. Nem mentem el mert amit nem tudok az nem fáj. Tegnap megkérdezte, hogy mit mondott az orvos, mondtam neki, hogy semmit erre ő kérte a papírt, hogy megnézze mi van ráírva. Mondtam neki, hogy a munkahelyemen hagytam a szekrényben. Ma a kolléganője megnézte a gépben és kiderült, hogy nem voltam orvosnál. Összevesztünk, azt mondta, hogy ő aggódik értem én meg lesz@rom. Nem is szól hozzám. Mit tehetnék?
2014. okt. 8. 20:37
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát végül is jobb, ha az ember lánya nem tud a petefészek-gyulladásról vagy a méhcisztáról...

Igazad van, nem kell azt elsietni. Majd elmész 2 hónap múlva, addig szedj Algopyrint, ha fáj.

Minden másra ott a MasterCard.

2014. okt. 9. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

nyugi, minek orvos?

lehet csak a vakbelednél alakul valami, vagy a méhedben? de ugyan ki halt még abba bele? csak páran.

2014. okt. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
ovoda. egyik betoji alak aki még hazudni sem tud, a másik meg nyomozgat.
2014. okt. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ezt a mondást sem hallottam még ilyen kontextusban... Nem is véletlen. Hogy lehetsz ilyen idióta?


Értem én, hogy amiről nem tud az ember az nem is fáj, de ez az egészséged..a tested, az életed, és a férjedé, gyerekeidé, szüleidé is.


Fáj a hasad, nem mész el, mert hát nem akarod tudni, hogy baj van.. Aztán majd fél év múlva meghalsz petefészek rákban.. Komolyan ennyire hülye vagy??


Persze ne legyen igazam, nem is azért mondtam, és bízok benne, hogy könnyen kezelhető, nem életveszélyes bajod van, de azért érezd már a helyzet súlyát!!


Nem napok óta, hanem hetek óta fáj, szóval húzz el azonnal orvoshoz!! A férjed meg persze, hogy haragszik, mert nem akar elveszíteni téged, fél, hogy bajod esik és ezek a dolgok nem viccesek..

Ne legyél ilyen önző, és ennyire buta.

2014. okt. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!