Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Házasként szerelmes lettem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasként szerelmes lettem másba azt hiszem. Ez tényleg el fog múlni 2-4 hónapon belül? Ezt a tapasztalatot olvastam.

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs, hogyan történhetett, de szeretném, ha elmúlna örökre!!

Páromat, gyerekeket szeretem, úgy hogy nincs helye egy új szerelemnek


Azt olvastam itt, hogy ez magától elmúlik majd 2-3 hónapon belül. Nos, én 2,5 hónapnál tartok. Mikor múlik már el????



2014. nov. 19. 11:06
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

17-es. tényleg???? férfiaknál csak addig, míg látja a nőket. Miért adatik ez meg nekik? Nekem miért nem??


25 éves nő: engem érdekel, nyugodtan megírhatod


jó, hogy nem vagyok egyedül az ilyen szituban

2014. nov. 19. 14:19
 22/35 anonim ***** válasza:

Önuralom és akarat kell az ilyen fellángolás elmúlásához!

Józanul végiggondolni, hogy mit kockáztatsz, mit veszíthetsz egy olyan fellángolás kedvéért, amivel nem nyersz semmit.

Ahogy Csokonai írta: "Ábrándozás az élet megrontója, mely kancsalul festett egekbe néz."

2014. nov. 19. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:

17-es: Mert ha a pasinal csak nemi vagy van, akkor az egesz vizionalis magyarul miutan a no kikerul a kepbol elfelejti.Konkretan ha csak nemi vagy van akkor helyzettol fuggetlenu (ritka ha nem) a pasi el is hivja a not randizni nem benazik honapokig:-))))


Ha pedig ugye szerelem az evekig is eltart amig egy pasi kiheveri, van akinel tobb van akinel kevesebb ezert altalaban ha kolcsonos ossze is jonnek:-)

2014. nov. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

ja értem. okés. de szerelem kialakulhat akkor is, ha a két fél szinte alig beszélnek, de mégis azért sokat találkoznak és hát igen, kölcsönösen keresik egymást?


úgy értem, ez elég ahhoz, hogy egy felnőtt érett nő vagy férfi szerelembe essen tini módjára?? olyan is ,aki otthon mindent megkap?

2014. nov. 19. 15:14
 25/35 Deákné Vászna ***** válasza:

"Ahogy Csokonai írta: "Ábrándozás az élet megrontója, mely kancsalul festett egekbe néz."


Vörösmarty Mihály írta.

2014. nov. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
22: nagyon jó az idézet. Sajnos én ábrándozó típus vagyok
2014. nov. 19. 15:16
 27/35 anonim ***** válasza:

Nekem egy ilyen fellángolásból lett a férjem :D


Én fél évig szenvedtem, mire eldöntöttem, hogy inkább vele folytatom. Mondjuk az előző párommal voltak problémáink, az is hozzásegített a döntéshez. Utólag sem bánom, jól tettem.


Viszont, ha nektek minden okés a férjeddel, akkor inkább kerüld a harmadik felet, ne keressétek egymás társaságát, úgy könnyebb "kiszeretni" belőle.

2014. nov. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Szerintem ez emberfüggő. Nekem két év kellett hozzá, úgy, hogy nem is voltam vele kapcsolatban, csak előtte két évig együtt dolgoztunk, de jóformán nem is beszéltünk.(Megláttam és beleszerettem.) Utána még két évig sóvárogtam utána. Nem múlik el az olyan gyorsan.Próbálj egyáltalán nem találkozni vele.
2014. nov. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
El fog múlni, mert az ún. szerelemhormon, ami ilyenkor beindítja a működését, kb 2-3 évig termeli ezt a hormont. Ha nincs vele kapcsolatod, akkor nem tudom,mennyi ideig. Talán kevesebb ideig.
2014. nov. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, hogy nem ítéltek el. Köszönöm nektek. Tegnap óta tudatosan nem gondolok rá és jövő héten szabin leszek és ennyi. Nem akarom őt többé még a gondolataimban sem látni. Egyelőre működik, kíváncsi leszek, hogy mi lesz 2 hét múlva. Erősnek kell lennem és le fogom győzni.
2014. nov. 20. 15:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!