Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A feleségem teherbe esett,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem teherbe esett, pedig egyelőre még nem akartuk, mi a teendő ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Teljesen összetört. Épp végezne az egyetemen, már megvan hogy hová mehetne dolgozni. De közbejött a baba. Állandóan szomorú, éjszakánként, mikor azt hiszi hogy már alszom, kimegy és a nappaliban sír. Próbáltam beszélni vele erről, de tereli a témát. Nem tudom mihez kezdjek... Az abortusz nem megoldás, gyilkosságnak tartja.


22N/30F



2015. febr. 21. 13:54
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/135 anonim ***** válasza:
39%

Ő most úgy gondolja hogy a jövőjébe vetett reményt vesztette el. Ami nem így van, csak még szebb lesz minden a kicsivel együtt. Most még nem is sejti milyen az a szeretet amit a kicsi iránt fog érezni.

A te helyedben elkezdenék utánanézni a lehetőségeinek a céljai beteljesüléséhez. Levezetném neki, hogy az első hat hónapban -egy évben otthon lesz a picivel, vagy még tovább ahogy kényelmes neki, és utána hogy fogjátok megoldani az iskoláztatását. Mondd el hogy mindenben a segítségére leszel.

2015. febr. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/135 anonim ***** válasza:
25%

Nem kell tenned semmit szeresd ot mond el neki ti kozos gyereketek majd az o arcat orokli es az eszet is.

A hormonok elvegzik a dolgukat az elso UH utan mar lassan anyava erik.

Most gyaszolja a terveit de sokkal szebb jovo var ra a sajat babajaval

2015. febr. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/135 anonim ***** válasza:
13%

Nem kell semmit sem feladnia. Minden sokkal szebb lesz így. A szoptatás időszakában nehezebb, de nagyon szép , később pedig mindent meg tudtok oldani amit szeretnétek.

Keress olyan ismerősöket akik kisbaba mellett tanulnak több helyen, vagy baba mellett építettek fel egy céget. A Gazdagmamisok közt nagyon sok pici baba mellett felépített karrierrel rendelkező nővel tudnád összeismertetni. Jó lenne egyetemista anyukákkal megismerkedni és összejárni. Sokan vannak.

2015. febr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/135 A kérdező kommentje:
Összepakolt és elment a szüleihez. Nem jött össze a megbeszélés...
2015. febr. 21. 20:18
 35/135 anonim ***** válasza:
75%

Ez a reakció nekem már sok.Veled kell megbeszélnie.De légy optimista,remélhetőleg a szüleinél megnyugszik,aztán sikerül beszélnetek.

Nekem a második terhességem volt váratlan,túl hamar jött az első baba után,ráadásul tele voltam félelmekkel,mert az első szülésemnél komplikációk voltak,1 hónapot töltöttünk kórházban.Az idő segít,én 2 hétig sírtam,mi lesz,ha újra baj lesz,hogy fogok bírni két kicsivel stb.Aztán lassan megnyugodtam.Remélem,nálatok is így lesz.

2015. febr. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/135 A kérdező kommentje:
Én már nem tudom, hogy mit csináljak. Tényleg. Egészséges, fiatal nő, pár hónapon belül meglesz a diplomája. Épp csak annyi, hogy egy évvel később tudna csak dolgozni menni. Észre sem veszi, és engem is bánt. Rosszul esik hogy életem szerelme nem örül a gyermeknek, akinek én vagyok az apja. Fel nem foghatom. Próbáltam türelmes és támogató lenni, de hogy elmenekült tőlem, az már sok. Még nekem is, pedig borzasztóan türelmes vagyok.
2015. febr. 21. 22:37
 37/135 anonim ***** válasza:
78%

Én egészen véletlenül úgy veszem észre, hogy te nagyon is akarod azt a babát. Túlságosan.

Valamiért meggyőződésem hogy azért nem vetette csak el, mert te ennyire szeretnéd, máskülönben miért viselkedne ennyire hülyén?

Elmondtad neki hogy támogatod ha lemond róla, vagy a beszélgetések alkalmával csak arról akartad meggyőzni, milyen jó is lesz neki így?

2015. febr. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/135 A kérdező kommentje:
Mikor elmondta hogy gyermeket vár, kicsit megdöbbentem és először nem is tudtam mit mondjak. Akkor rám nézett és azt mondta, hogy egy dolog biztos, nem fogja elvetetni. Nem én erőltettem rá a dolgot, bár tagadhatatlan hogy nagyon Örülök a kicsi érkezésének.
2015. febr. 21. 23:37
 39/135 piroska és a farkas ***** válasza:
35%
Ennek az egésznek valahogy nem lenne szabad ennyire sokkolonak lennie számára. Remélem, megjön az esze... vagy a szive.
2015. febr. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/135 Bence_ ***** válasza:
89%
Biztosan te vagy az apja?
2015. febr. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!