Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Egy harmincas nonel ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy harmincas nonel ha tetszik neki egy pasi, kiazro ok az, hogy a pasinak van felesege es meg terhes is?

Figyelt kérdés
A kerdes az, hogy lehet e ferfianak igy eselye annal a nonel akivel kolcsonosen tobb mint tetszenek egymasnak? A no tudja, hogy a ferfi felesege terhes es meg nem tortent semmi kozottuk. Az lehet, hogy emiatt a no inkabb elvesziti a pasit de nem zavar bele ebbe a helyzetbe?

2015. febr. 23. 22:11
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/73 anonim ***** válasza:
85%

49!


De igen. Egy valódi szerelem pont ilyen. Csakhogy itt egészen más a helyzet, olyan szempontból, hogy főhősünk nem tiszta lapokkal akar játszani...feleség és gyerek ide vagy oda.....hanem kerülő úton. Mert úgy a legkönnyebb. Ahhoz már nem elég tökös, hogy oda merjen állni a terhes felesége elé és megmondja, hogy figyu ez nem megy nekem tovább, mert másba vagyok szerelmes..váljunk el. Szóval itt nem csak egy egyszerű ártatlan szerelmes pasasról van szó....tán még sajnálni kellene vagy mi? Ő vette feleségül a nőt...akivel állítólag soha nem volt igazi szerelem köztük. Akkor minek vette el? Sőt...ő csinálta gyereket is.. okés, hogy védekeztek..na de mint tudjuk, még védekezés mellett is megvan az esély egy babára...ráadásul inkább félrelépne...tojik a feleségére és a babára...szóval nem értem miért kellene őt egy pillanatig is sajnálni??

2015. febr. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/73 anonim ***** válasza:
93%

Kedves Miquel, és te hajlandó lennél álmaid nőjét szeretősorsra kényszeríteni? :)


Én pl. házas vagyok, de még világmegváltó korszakomban is fordult elő bizony, hogy akkori nagy szerelmem felfigyelt rám.

Barátnője volt de belém szeretett, "asszonykát" mégsem volt hajlandó otthagyni, így én eleve bele sem mentem az egész kalamajkába. Fájt, fájt, de lekoptattam.

Normális nő nem játszik másodhegedűst, csak az, akinek önértékelési zavarai vannak, szóval alapjáraton ilyen probléma fel sem merülhet két szerelmesnél.

2015. febr. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/73 anonim ***** válasza:
73%
51 ne essünk túlzásokba. Sajnálatról szó sincs, és azt sem állítottam, hogy faszikám az erkölcs és a korrektség mintaképe. Pusztán arra szerettem volna felhívni a figyelmet, hogy nem csahos kutyafalkaként kellene utánavetni magunkat, hanem megvizsgálni, körbejárni a kérdést, mielőtt ítélkezünk.
2015. febr. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/73 anonim ***** válasza:
45%

52-es, amiről te írsz, ilyen bárkivel előfordul, hisz tartás mindannyiunkban van. De LÉTEZIK olyan szerelem, amikor minden tartás megbicsaklik, és ölni, vagy halni tudsz a másikért.

Sajnos, csak nagyon keveseknek adatik meg a szerelemnek ez a változata, és a legtöbben megalkusznak az éppen meglévővel, mondván, nekik ezt dobta a gép. És ez legyen válasz 51-es kommentjének második részére is.

2015. febr. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/73 anonim ***** válasza:
82%
Miquel barátomat nem kell komolyan venni. Általában jókat ír, de "csakazértis" alapon szeret szembemenni a közvéleménnyel. (Bocs Miquel)
2015. febr. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/73 anonim ***** válasza:

Javaslom ezt a kérdést és a rá érkezett válaszokat tanulmányozni. Ez a gyerekek szemszöge, első kézből:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__egyeb-ker..

2015. febr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/73 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudok veled együtt érezni, mert a világ egyik legaljasabb dolgára készülsz. Tudod, velem megcsinálta ezt egy pasi, hogy viszonyt tartott fenn velem és közben eltitkolta, hogy menyasszonya van és azt "mellékesnek" tartotta közölni, hogy házasodni készülnek és gyereket terveznek... Amire te készülsz, még ennél is rosszabb. A feleséged iránt felelősséggel tartozol, amibe beletartozik az is, hogy közöld vele, ha már nem akarod őt. Ha másképp teszel, te leszel a világ egyik erkölcsi toprongya.
2015. febr. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/73 anonim ***** válasza:
82%
nálam kizáró tényező, ha a pasinak felesége van, főleg, ha terhes.
2015. febr. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/73 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ki van zárva. Még akkor is, ha egyedülálló lennék, bár nem vagyok. Vannak elveim, amibe egy nős pasival való viszony nem fér bele. Hogy terhes e a feleség az lényegtelen számomra. Foglalt a pasi és kész. Innentől nincs miről beszélni.
2015. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/73 anonim ***** válasza:
81%
Az észvesztő nagy szerelem csak eggyel több ok, hogy elváljon. Ha én szerelmes vagyok, becsületességtől függetlenül is inkább lennék egyedül, mint bárki mással. És igen, az imádottja iránt is lehetne olyan önzetlen, hogy ne csak a szeretője legyen.
2015. febr. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!