Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem gyermekvállalás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem gyermekvállalás után teljesen megváltozott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Szülés előtt is teljesen depressziós volt. Nyugtatókat szedett, orvoshoz járt rendszeresen.

Miután megszületett a közös gyerekünk teljesen megváltozott. Nem érdekli semmi. Nem hajlandó a kapcsolatunkért semmit sem tenni. Közel öt hónapja nincs semmi szex, azért mert ő gyereket szült és hogy neki erre nincs ideje. Beszélgetni nem akar erről, orvoshoz sem akar menni. Olyan érzésem van, hogy ő nem boldog a gyerektől, csak teher neki. Mit csináljak?


2015. febr. 24. 10:53
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
78%

A nővérem világ életében egy magabiztos, határozott nő volt..depresszióra soha nem mutatott hajlamot.


Miután megszületett a pici, alig tudott aludni, mert a gyerek megállás nélkül üvöltött. Hasfájós volt a picur. Szerencsére nővérem magától jutott el a segítség kérésig és elment egy pszichiáterhez.

Nem akart foglalkozni a gyerekkel, nem érezte jól magát, és akkor jutott el erre a pontra, amikor már nem mert egyedül maradni a gyerekkel. Félt hogy egyszer elborul az agya és sírásnál megrázza vagy bármi..


Na most ezt a helyzetet képzeld el a feleségednél aki már eleve depressziós volt, erősen hajlamos rá.

Azonnal orvosi segítség kell neki. MAgától soha nem fog eljutni oda, hogy szüksége van rá, de neked muszáj elérned, hogy elmenjen, mielőtt még kárt tenne a gyerekben, vagy akár magában.

2015. febr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Ja és ilyenkor egyébként is az a bevett eljárás, hogy nem maradhat a gyerekkel kettesben. A nővérem kapott gyógyszereket és az orvos azt mondta, hogy mindig legyen ott még valaki.. annak ellenére, hogy már eljutott addig hogy baj van és gyógyszer kell, meg beszélgetés.


Tehát ne hagyd őket kettesben.


#11

2015. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%
AZONNAL pszichiáter! A végén még megöli a gyereket - mellesleg mi a fené.rt kellett nektek baba?!
2015. febr. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

A babát átvittem a szüleimhez... Átmenetileg. Feleségem szeretett volna gyereket. Hogy ez lenne a kapcsolatunk tetőpontja stb...

Még a gyermekvállalás előtt a feleségem modellkedett és versenyszerűen táncolt. Akkor kezdődtek a gondok amikor kezdte felszedni a felesleges kilókat, és ő nem tudja a mai napig feldolgozni, hogy nem a régi. Nem mennek rá a ruhái stb... És többször mondta, hogy így ő nem akar élni. De egyik napról a másikra kezdte el ezt, hogy én megcsalom, meg nem szeretem és hogy én lenézem. Szerintem ő már nem csak depressziós... Erőszakkal meg nem vihetem el orvoshoz... Ha meg kihivom kepest kart tenni magaban..

2015. febr. 24. 16:14
 15/19 anonim ***** válasza:
55%

Most erre mit mondjuk? Akkor ne tegyél semmit. Várj ölbe tett kézzel hátha felvágja az ereit. Mindenesetre előtte azért kidobja szerencsétlen babát az ablakon.


Elnézést ezekért a szavakért, de ha te nem teszel semmit akkor ki fog? Hívd ki az orvost. Vagy cibáld el orvoshoz. Te is tudod, hogy ennek nincs más módja.

2015. febr. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Ki vár ölbe tett kézzel? Ha nem tudsz a témához hozzá szólni értelmeset akkor nre kommentelj ide. Tanácsot várok, akik voltak már hasonló helyzetben. De ilyen kibic válaszokra nem vagyok kíváncsi.
2015. febr. 24. 18:52
 17/19 anonim ***** válasza:
magnézium, citromfű, halolaj sok sok mozgás mind segithet kimozdulni a holtpontról
2015. febr. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
akkor is el kell vinned orvoshoz, mert te vagy az egészséges férje aki tudja mi jó neki.Tény hogy ez nem vidám dolog és hiszti lesz meg vádaskodás,kiabálás,de ha könnyű lenne akkor a beteg maga menne a dokihoz.
2015. febr. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudjatok, de rögtön kikiáltjátok az anyát depressziós, veszélyes, bántalmazó szülőnek??

Én a kérdésben csak azt látom, hogy a férjjel nem jó a viszonya, nyilván szült, megváltozott a teste, fáradt, mélyponton van, nem olyan ritka az ilyen időszak egy baba születése után.

Kérdező, nm írtál arról túl sokat, hogy milye a gyerekkel a kapcsolata, illetv miértt kellett a babát elválasztani tőle? Nem lett volna jobb, ha nagymama

megy át, mikor Te nem vagy otthon?

Sztem kevés az infó ahhoz, hogy kikiáltsuk közveszélyesnek a feleséged.

A korábban őt kezelő pszichiáterhez jár még?

2015. febr. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!