Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert vagyok csicska, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok csicska, mert megmasszirozom a ferjem talpat?

Figyelt kérdés
Konkretan hulyenek neztek ma ismeros anyukak. Szobajott, hogy ki szereti a talpmasszazst. Erre mondtam, hogy en nem mert csikis vagyok, de a ferjemnek szoktam megmasszirozni neha estenkent. Erre nekemestek, hogy hulye vagyok es jo lenne ha nem csialnam, mert igy csicska leszek orok eletemre. Szeretem a ferjemet es jol esik neki. Nem ertem mi a gond ezzel. Olyan megvetes volt a szemukben, hogy meg mindig beleborzongok. :S
2015. febr. 25. 23:51
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
amíg szívesen csinálod addig te egy aranyos rendes feleség vagy és figyelmes, ha nem érzed úgy,tehát a férjed nem érezteti veled hogy csicska vagy addig nem vagy az!!!!
2015. febr. 26. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%

Ne foglalkoz azzal hogy, ki kit mond ez miatt merr megmaszirozod a ferjed làbat, szeretetett nem csak az agyban lehet kimutatni. Ez is egy szeretett kifejezes😊

Attol hogy valaki, foz mos vagy a haztartast vezeti, neha kenyezteti a parjat ez nem szolgasagot jelent! Bar most biztos lesz olyan hozza szolo is aki majd nekem all a velemenyem miatt😊

Nem vagy szolga, foleg ha kolcsonos..... neke is sok mindent megtesz a ferjem, es en is neki!

2015. febr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem meg az ismerőseid a hülyék. Egy bensőséges és kölcsönösségen alapuló kapcsolatban nincs olyan, hogy csicska. Feltételezem, az ismerőseid nem ilyen párkapcsolatban élnek, ezért gondolják így.
2015. febr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem ez nem történt meg.
2015. febr. 26. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
74%

Ne hallgass rájuk!!!

Csak irigyek, hogy ennyire szeretitek egymást, miközben ők boldogtalanok. Feministák, nőuralomra törekednek, és mindenkit utálnak, aki nem utálja a férfiakat.

Ezen az oldalon is hemzsegnek.

Ettől nem leszel sem csicska, sem megalázott. De boldog lesz a férjed, és ezáltal még boldogabbá tesz téged. Ez (is) belefér egy őszinte kapcsolatba, amiből ma már csak extrém kevés van.

Legyetek boldogok!!! :-)

2015. febr. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Amugy ebben a feminista dologban igazad van. Tobbek kozott ezert se nagyon megyek jatszoterezni, ha nem muszaj. Iszonyat agressziv beszelgetesek vannak ott. :S
2015. febr. 26. 00:58
 7/24 anonim ***** válasza:
98%

Kedveskedni nem csicskaság. Biztos ő is kedveskedik neked valami mással, sőt ezzel is tenné ha nem lennél csikis. Ne mászkálj ilyen őrültek közé, elég szar kapcsolatban élhetnek.

Én is masszíroztam már meg a párom a feje búbjától a kis lábujjáig. Semmi megalázó nem volt benne. Jól esett neki én meg boldog voltam, hogy örömet szerezhettem.

2015. febr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
92%
Ha szeretsz valakit az ő öröme a tiéd is :)
2015. febr. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem a ma divatos túlzásba estél.

Megosztottál olyan infót is, amit nem is kérdeztek. "Szobajott, hogy ki szereti a talpmasszazst.", Bővebben válaszoltál, mint ahogy a kérdés elhangzott: "...a ferjemnek szoktam megmasszirozni neha estenkent."

Indiszkrét kérdés nincs, csak felelet, ez pedig, amivel kiegészítetted válaszod, nem tartozik senkire.

Válaszodból az következtethető, hogy te olyat megcsinálsz férjednek, amit nem vársz el tőle, ezért (találgatás!) ő is megtesz neked valamit, amit nem vár el viszonozni. Következtetésképp nagy az egyetértés köztetek, ami másoknál nem feltétlen igaz, viszont szeretnék.

Szeretnék, de nem kapják meg, ezért irigyek , ebből kifolyólag megszólnak, verbálisan bántanak/megbántanak téged.

Tanulság: mindenkinek csak azt és annyit, amennyi rá tartozik.

Ha másképp fogalmazod meg válaszod, és azt mondod: "Én nem szeretem, de a férjem igen, néha kéri is. Akkor aztán hagyom fél órán át könyörögni, csak aztán teszem meg." - nem csicskának, hanem dominának néznének/tartanának.

2015. febr. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
97%
Én is meg szoktam a férjem talpát maszírozni és ő is engem . Szerintem az ismerőseid házasságából hiányzik a gyöngédség és a szeretet. Csak sajnálni lehet őket.
2015. febr. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!