Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miert vagyok csicska, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert vagyok csicska, mert megmasszirozom a ferjem talpat?

Figyelt kérdés
Konkretan hulyenek neztek ma ismeros anyukak. Szobajott, hogy ki szereti a talpmasszazst. Erre mondtam, hogy en nem mert csikis vagyok, de a ferjemnek szoktam megmasszirozni neha estenkent. Erre nekemestek, hogy hulye vagyok es jo lenne ha nem csialnam, mert igy csicska leszek orok eletemre. Szeretem a ferjemet es jol esik neki. Nem ertem mi a gond ezzel. Olyan megvetes volt a szemukben, hogy meg mindig beleborzongok. :S
2015. febr. 25. 23:51
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
72%

"Feministák, nőuralomra törekednek, és mindenkit utálnak, aki nem utálja a férfiakat."

Barátom, te hülye vagy :D Oda is feministákat látsz, ahol nincsenek.

Segítsek egy kicsit? Én feminista vagyok. És akkor? Szerintem nyugodtan masszírozza a kérdező a férje lábát, én is szoktam az én férjemnek, nincs abban semmi rossz. Nem ettől lesz valaki "csicska".

Na megyek, építem tovább a nőuralmat, hogy nyugodtan teleretteghesd az internetet :D

2015. febr. 26. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
97%

Ezek szerint én az egész család csicskája vagyok és csak most tudtam meg. :D Mert nem csak a férjemet masszírozom, hanem ha haza megyünk anyuékat is én szoktam. Igaz nekem a munkám része, de még nem fordult meg a fejemben, hogy ha munkaidőben csinálom akkor oké, ha meg azon kívül, akkor meg rabszolgaság. :)

Anyukák fejében valami furcsa lehet, bár gondolom a Talp szó az ami miatt ilyen csúnyákat gondolhatnak.

Szerintem nem lesz senki alárendelt azért, mert szívességet tesz a másiknak, pláne ha ez kölcsönös. Bár lehet, hogy náluk szó szerint vett egyenlőség van és patikamérlegre tesznek mindent. Gondolom igen fárasztó lehet mindent strigulázni.

2015. febr. 26. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
13%
Ha ez a történet igaz, amit erősen kétlek, akkor viszont miféle társaságba jársz te, kérdező? Felnőtt emberek, családanyák nem használják a csicska szót. Illetve nagyon jól tudod, hogy ebben a sztoriban kinek lenne igaza, még a megerősítés is felesleges. Unatkozol, mi?
2015. febr. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
96%
Mi kölcsönösen szoktunk masszírozni, attól függ, ki van jobban szétesve nap végére:D Nincs ebben semmi csicskaság, efyszerűen örömet akarok szerezni:)
2015. febr. 26. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
44%
Az ismerős anyukáid szerintem romantikus ponyvák szerint képzelik a párkapcsolatokat, ahol a férfi feladata kényeztetni a nőt.
2015. febr. 26. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
93%
Ismerőseid nagyon el vannak tévedve. Inkább nekik kéne a saját házuk táján körülnézni, mert ezek szerint amiben élnek az minden, csak nem párkapcsolat.
2015. febr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
88%

Akkor jelen, itt egy másik csicska:D Komolyan, olyan hülyeségeket tudnak mondani az emberek, na de most attól, hogy valaki mond valamit, az automatikusan igaz is lenne? Ugyanmár. Én biztos nem bírtam volna megállíni, hogy el ne mosolyogjam magam, nem beleborzongani kell a pillantásukba, hanem kinevetni (minimum magadban).

Ja és csak úgy mellékesen, én szerintem még rá is bólintottam volna, hogy ha a kedveskedés, talpmasszázs azt jelenti, hogy csicska vagyok, akkor felőlem hívjanak csicskának, büszkén vállalom a címet. Én a férjem fejét és nyakát szoktam rendszeresen masszírozni, néha a hátát, van, hogy a lábát, talpát, tenyerét. Sőt, ha a kanpén fekszik, kényelmesen behelyezkedve, akkor a vizet is odanyújtom neki, ha kéri. Főzni is szoktam neki, és ha olyanom van, akkor a ruháit is elpakolom. Ugyanezeket ő is megteszi értem, és mindketten nagy seretetből tesszük. Szóval akkor mi most tripla-csiicskák vagyunk, vagy mi?:D

2015. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
17, mintha én írtam volna, nálunk ugyanezek játszanak :)
2015. febr. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
13-as. Mozdulj ki neha otthonrol a valo vilagba.
2015. febr. 26. 10:42
 20/24 anonim ***** válasza:
Tehát ŐK szeretik, ha masszírozzák a talpukat (feltétezem a férjükkel csináltatják) de TE vagy a csicska, mert megcsinálod a férjednek? Szerintem ne vedd magadra egyáltalán, ez csak azt jelzi, hogy ők a házastársukat mennyire tekintik egyenlő partnerüknek.
2015. febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!