Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Látott szülés közben, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Látott szülés közben, most már minek adni erre? " Mi ez, valami új trend?

Figyelt kérdés

Feltűnően sok helyen olvastam az utóbbi időben ilyen, és ehhez hasonló megszólalásokat, hogy a férjem/párom látott szülés közben, és elfogadott úgy, akkor most már minek titkolnám előle, mikor pukizok/szőrtelenítek/pisilek stb?

Merthogy látott rosszabb állapotban, és esetleg a nyomási szakaszban nem csak a gyerek jött végül, oké.


De könyörgöm, az egy ÁLLAPOT volt, és bármennyire is meghitt és intim és megterhelő, és kapcsolatépítő, akkor is elmúlt! Nem lehet erre hivatkozva utána már tenni az egészbe, mondván most már mindegy, mert látott rosszabb állapotban is!


Vagy én gondolom rosszul? Utána már mindegy?


2015. febr. 26. 15:30
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
95%
Az enyém szeret nézni szőrtelenítés közben, pukizást pedig emberi dolognak tartja.
2015. febr. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

Ezt el is fogadom, ahogy nektek jól esik. Ha előtte is ilyen volt a kapcsolat, akkor miért ne? De sokan csak a szülés után kezdik el ezeket a másik előtt csinálni, a fenti indokkal.

Ha előtte "nem lehetett", akkor utána miért?

2015. febr. 26. 15:40
 3/25 anonim ***** válasza:
91%

Nem igazán értem a problemád. Egy párkapcsolatban előfordul, hogy a párunk a legrosszabb állapotunkban lát.


Mert együtt élünk, tudod? Ha nyomorultul érzem magam, bujjak el?

Ha bajban vagyok, nem annak kellene segítenie, akivel megosztom a mindennapjaimat? Még ha olyankor nem is vagyok bombanő?


Aztán fordítva nem így van? A férfi is lehet beteg, elesett, amikor nem éppen alfahím. Csukjam rá az ajtót, és utzzak el, ameddig megint ereje teljében lesz?

2015. febr. 26. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
33%
Én egyetértek veled, bár én soha nem engedném be a szülőszobába sem a párom.
2015. febr. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
96%

Nálunk ezek eddig sem voltak tabu témák.

Pukizni emberi dolog. Nyilván nem szándékosan csináljuk, de ha kicsúszik, akkor sincs vége a szerelemnek. A szőrtelenítéssel pedig tényleg nem értem mi a probléma. Hagyjam magam szőrösen, vagy ne engedjem hozzámérni, míg nem vagyok tök csupasz?

Bocs, de mi eddig sem éltünk ilyen álomvilágban.

2015. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem tudom, hol olvastal ilyent, de nem ertek egyett!


En ot eve elek egyutt a parommal, latott mar pukizni, szorteleniteni, sot, volt, hogy mar a vecen ulve is ramnyitott. Es meg eddig nem is szultem neki gyereket. Most akkor mi van? O is fingik elottem, nekem miert lenne kinosabb mint neki, sot, pisilt mar. Nem dolt ossze a vilag, ugyan ugy szeret es kivan! Nem tudom minek kell ebbol ekkora ugyet csinalni, o is ember ugyan ugy mint en, ugyanazok a testfunkcioink, akkor miert kene gyomorgorcsot kapnom mellette, mert vissza tartom az alhangokat?

Vagy akkor ezek szerint a szulesig tilos lenne elotte a szulesig barmit is tennem? Es ha 10 evig nem lesz gyerekunk, vagy nem hajlando bejonni a szulesre, mert nem birja, akkor evtizedekig, ha finganom kell bocsanatot kerek tole es kimegyek a teraszra?

2015. febr. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy utána már mindegy, de azért azt, hogy a nő pukizik/szőrtelenít/pisil előtte sem tudja az ember "titokban" tartani, mert az tény:D Max nem a férfi orra előtt csinálja. Egyébként én nem hiszem, hogy ez új trend lenne, legalábbis én azt olvasom mindenhol, hogy a nők milyen gonoszak, hogy be akarják rángatni az apukát a szülőszobába, hogy elmenjen a kedvük örökre minden nőtől, csak az elvetemültek tesznek ilyet.. Alapvetően én nem teszem a fentieket sem a párom, sem pedig más előtt, és ezen a szülés sem fog változtatni, bár szeretném, hogy a párom mellettem legyen. A szüléssel viszont együtt járnak bizonyos folyamatok, ami kivédhetetlen.. a mindennapokban viszont nem az. Szerintem aki szülés után a férje orra előtt olyasmit csinál, amit előtte nem, az előtte is ilyen volt, vagy pedig a tipikusan "ő már nem nő, hanem anya" elvet követi. Ez utóbbi okozhat problémákat a kapcsolatban..
2015. febr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
97%

Nem látom, hogy gyakori lenne a szülés után ez a változás. De mondjuk egy kapcsolatban egyébként is idővel azért lazulnak a "szabályok". Ami az első randin kiábrándító, az együttéléskor már belefér. (Nem taplóságról beszélek, de azért az ember otthon nem fog minden pillanatban mereven összeszorított farpofákkal állni...)


Nincs még gyerek, nem tudok nyilatkozni, de hát szerintem teljesen normális, hogy néha látjuk egymást béna helyzetben. Fogta már a homlokom, ha hánytam. Ettől még nem okádom arcon, mert "ilyen már úgyis volt", de ettől még van ilyen. Azt aztán majd az idő megmutatja, mennyire fordulópont egy gyerekszületés, amíg nincs tapasztalatom, nem nagyon akarok nyilatkozni.

2015. febr. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a válaszolók félreértik a kérdést. Nyilván minden kapcsolatban előfordul egy kicsúszott puki vagy büfögés, mivel természetes dolog, nem fog miatta kiábrándulni az ember párja. Ahol erre kínosan ügyelni kell, az nem normális kapcsolat. A kérdés szerintem arra irányult, amikor az ember szülés után már nem csak véletlenül csinál ilyesmit, hanem szándékosan, igénytelenségből vagy lustaságból. Ha egy férfi/nő számára kiábrándító végignézni, ahogyan a másik a dolgát végzi, akkor ki is fog ábrándulni, ha minden nap ezzel szembesül. A vonzódást megölheti, ha egy teljesen más oldalát kezdi feléd mutatni a párod.
2015. febr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

A 7-es válaszoló sokkal jobban kifejezte magát, mint én: " A szüléssel viszont együtt járnak bizonyos folyamatok, ami kivédhetetlen.. a mindennapokban viszont nem az. Szerintem aki szülés után a férje orra előtt olyasmit csinál, amit előtte nem, az előtte is ilyen volt, vagy pedig a tipikusan "ő már nem nő, hanem anya" elvet követi. Ez utóbbi okozhat problémákat a kapcsolatban.."


Erre gondoltam.


Ahol előtte is megvolt, és nekik így jó, hát legyen így, amíg boldogok. De ahol nem, a szülés után pedig ez a kifogás, hogy látott már rosszabb helyzetben, az valahol nekem taszító. Mintha egyetlen megfázás(ezt is írta valaki) miatt utána úgy kellene élnünk és kinéznünk, mint amikor betegek vagyunk, hiszen látott már rosszabb állapotban is. Én ettől megyek neki a falnak.


Ezek, a betegség, a terhesség, a szülés, a babázás, ezek elmúlnak. Időszakosak. és ha elmúltak, akkor miért kell úgy kinéznünk, vagy olyanokat csinálnunk a párunk előtt, amit előtte nem, csak mert látott rosszabb állapotban?


Engem is kísért ki műtét után pisilni, tartott a wc-n és ki is törölte. És? Ettől még előtte nem volt divat nálunk egymás előtt pisilni, így utána se lesz.


Remélem így már kicsit érthetőbb a probléma. Bocsánat, ha félreérthetően, vagy nem világosan fogalmaztam.


Mindenkit felpontozok amúgy, függetlenül, hogy egyet értek-e.

2015. febr. 26. 15:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!