Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Látott szülés közben, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Látott szülés közben, most már minek adni erre? " Mi ez, valami új trend?

Figyelt kérdés

Feltűnően sok helyen olvastam az utóbbi időben ilyen, és ehhez hasonló megszólalásokat, hogy a férjem/párom látott szülés közben, és elfogadott úgy, akkor most már minek titkolnám előle, mikor pukizok/szőrtelenítek/pisilek stb?

Merthogy látott rosszabb állapotban, és esetleg a nyomási szakaszban nem csak a gyerek jött végül, oké.


De könyörgöm, az egy ÁLLAPOT volt, és bármennyire is meghitt és intim és megterhelő, és kapcsolatépítő, akkor is elmúlt! Nem lehet erre hivatkozva utána már tenni az egészbe, mondván most már mindegy, mert látott rosszabb állapotban is!


Vagy én gondolom rosszul? Utána már mindegy?


2015. febr. 26. 15:30
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

"Úgy, hogy érzed, hogy kell, de nem vonulsz félre, nem mész ki a fürdőbe, hanem elengeded ott, ahol vagy. Vacsoraasztal, tévézés a kanapén, párod mellett stb.

Tehát nem maga az inger, és a pukizás van "direkt", hanem a módja, ahogy azt "végrehajtod"."


Lehet lepontozni (mint ahogy a kérdésem feltétele miatt is megtettétek), de nincs gyerekünk és az evést leszámítva ilyen esetben egyikünk sem tartogatja. Sőt, ha jobban belegondolok, alapvetően nincs ilyen ingerem evés közben.

Lehet undorítónak nevezni minket, de nem ezen múlik a kapcsolatunk boldogsága. Természetes folyamatnak tartjuk, ha néha megesik egymás társaságában, nem szoktunk a fürdő vagy az erkély felé rohangászni.

2015. febr. 27. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősöm fogalmazott valahogy úgy, hogy "akkor ér valamit is egy kapcsolat, ha már semmi gondot nem csinálsz abból, ha véletlenül az orra alá fingasz a másiknak". Kicsit erős, de azért valljuk be, van benne valami. Amíg feszengsz,és nem mered adni magad 100%-ban, addig nem bízol igazán a másikban, és nem vagytok elég bensőséges kapcsolatban.
2015. febr. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Továbbgondolva: mivel alapvetően kínos szituációk beleférnek egy párkapcsolatba, ha a szülés előtt pl. túlzott gátlásosság miatt bizonyos dolgok tabunak számítottak, akkor akár pozitív is lehet, hogy a szülés ebben változást hoz, és megszűnnek olyan belső feszültségek pl. a női tagban, amik jobb, ha feloldódnak.


Ez nem jelenti azt, hogy lehet igénytelennek vagy taplónak lenni otthon a párunkkal, de mondjuk azért egy pukiból nem kell világégést és sorsdrámát csinálni.

2015. febr. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Szülésnél se a nő lábai közt kell térdelni, ott az orvos van. Az apa az anya fejénél ül, fogja a kezét, normális esetben legfeljebb izzadni látja.
2015. márc. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Egeszen mas az hogy kicsuszik egy puki mert eppen olyat csinalt az ember , mint az hogy a vacsoraasztalnal ahogy a kerdezo mondja mert cask ketten vagyunk akkor nyugodtan kiengedem (vagy o kiengedi) mert miert ne. en 38 evi hazassag es egy csomo operalas meg betegseg utan se csinalok ilyesmit. nem olyan nagy ugy addig visszatartani a dolgot amig elmegy az ember "hallotavolsagon kivulre".

en mondjuk sose engedtem volna hogy bent legyen a szulesnel regen nem is volt divat, de ez megint egyeni valasztas. En eleg sokat voltam korhazban sulyos mutetekkel es pl. sose szerettem volna ha a mutet utan a ferjem ott van az agyamnal. mindig ugy csinaltuk hogy masnap rogton bejott es en nagyon orultem neki. de sok esetben az altatas utan folyamatosan hanytam rosszul voltam nem hianyzott hogy a szemelyzeten kivul barki ott legyen. de nem vagyunk egyformak. Ja es szorteleniteni egyedul szoktam. egyebkent nem szoktunk bent lenni a furdoben sem ha a masik furdik. nem vagyunk prudek siman jarkalunk meztelenul a lakasban ha ugy adodik de en pl. szeretek egyedul furdeni, es a ferjem se tart igenyt arra hogy ott legyek amikor zuhanyzik.

2015. okt. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!