Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » "Látott szülés közben, most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Látott szülés közben, most már minek adni erre? " Mi ez, valami új trend?

Figyelt kérdés

Feltűnően sok helyen olvastam az utóbbi időben ilyen, és ehhez hasonló megszólalásokat, hogy a férjem/párom látott szülés közben, és elfogadott úgy, akkor most már minek titkolnám előle, mikor pukizok/szőrtelenítek/pisilek stb?

Merthogy látott rosszabb állapotban, és esetleg a nyomási szakaszban nem csak a gyerek jött végül, oké.


De könyörgöm, az egy ÁLLAPOT volt, és bármennyire is meghitt és intim és megterhelő, és kapcsolatépítő, akkor is elmúlt! Nem lehet erre hivatkozva utána már tenni az egészbe, mondván most már mindegy, mert látott rosszabb állapotban is!


Vagy én gondolom rosszul? Utána már mindegy?


2015. febr. 26. 15:30
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Igen, 9-es, így értettem. :)
2015. febr. 26. 15:55
 12/25 anonim ***** válasza:
45%

Ennyire ne legyen dolga valakinek, hogy ráér ilyen baromságokon gondolkodni.

Egy család intim pillanatiról beszélsz, abban neked mi a kiábrándító és visszataszító, hogy egymás előtt, egymással mit és hogyan csinálnak? Semmi közöd nincs hozzá az ég adta világon.

2015. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
56%
Én nem ezért nem pisilek és pukizok mások előtt, mert titkolom a létezését, hanem azért, mert kibαszott undorító.
2015. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

"Én egyetértek veled, bár én soha nem engedném be a szülőszobába sem a párom."


Látod, amikor én szültem, még apu nem lehetett ott. És baromira igazságtannak éreztem, hogy az az ember, akinek a legtöbb köze van hozzám is, meg a születendő gyerekhez is, nem lehet jelen.


Mikor a lányom szült, már ott lehetett a párja. Nehéz szülése volt, és ő úgy fogalmazta meg: "nem hiszem, hogy ép ésszel végig tudtam volna csinálni nélküle. bármi jöhet a kapcsolatunkban, nekem az az első, hogy ott volt, fogta a kezem, erőt adott, és én ezt soha nem fogom elfelejteni neki".

2015. febr. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%

Regen szultem,22 eve,akkor meg adtak beontest szules elott.

Ma mar nem divat?

Igaz,akkor meg nem lehetett bent az apa.

Nem biztos,hogy rossz volt.

Segiteni o se tudott volna,es feszelyezett volna a dolog...

Mi nem eregetunk egymas elott,nem bufog,es fingik hangosan,mint sok ferfi,ennyi ev utan se...

2015. febr. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
45%

A ferjem a parom a masik felem

Nincs titkom elotte nincsenek tabuk hiszen a vilagon o all hozzam legkozelebb.

ha beteg vagyok takarit utanam segit lezuhanyozni es forditva is igaz.

Kozossen mostuk a hanyast a gyerekek utan.

Aki alszemermet gyakorol kepmutato es nem erti a hazassag lenyeget,

2015. febr. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon nagy lelki erőt adott mind a kisfiam gondolata mind a férjem jelenléte. És persze fizikailag is segített amikor már sehogy se volt jó akkor rádőlhettem és ez mindennél többet ért. Többet látott mint akartuk de ez már csak így van. Ugyanúgy kíván semmi se változott. Viszont a fent leírt dolgokat én se értem és nem is hagytam. Attól még ne lásson pisilni, pukizni és nagyon halkan,hogy észre se vegye ha van rá lehetőség de evvel ő is így van. Szőrtelenítés meg nálunk extra privát. Én sose hagynám.
2015. febr. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"A kérdés szerintem arra irányult, amikor az ember szülés után már nem csak véletlenül csinál ilyesmit, hanem szándékosan"


Hogy lehet szándékosan pukizni?

2015. febr. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

Úgy, hogy érzed, hogy kell, de nem vonulsz félre, nem mész ki a fürdőbe, hanem elengeded ott, ahol vagy. Vacsoraasztal, tévézés a kanapén, párod mellett stb.

Tehát nem maga az inger, és a pukizás van "direkt", hanem a módja, ahogy azt "végrehajtod".

2015. febr. 26. 18:59
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezt a választ olyan kérdésekre írják, amikor valaki gátlásos a párja előtt és nem szeret pukizni pisilni szőrteleníteni előtte, akkor ezzel érvelnek a nők, hogy gondoljon bele, szülésnél mindent látni fog, tehát szülés előtt is felesleges gátlásosnak lennie, mert ezek normális emberi dolgok.
2015. febr. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!