Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Besokalltam a felesegem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Besokalltam a felesegem piperkockodesetol. Szerinte onzo vagyok?

Figyelt kérdés
Amikor hajat mos, az legalabb 2 ora. Nem azert, szep haja van, de ez sok. Teganap megint ez volt. Megerdeztem mar, hogy mi a fene tart ennyi ideig. Haaat! Felkenek egy ilyen olyan olajat, aztan megmosom ezzel a samponnal, aztan teszek ra ecetet, aztan teszek ra ilyen olyan kencet, aztan kimosom, aztan megszaritom, aztan blablabla. En meg ulok a gyerekkel, en vacsoraznek, pihennek, o meg kenegeti a hajat, meg az arcat, meg manikuroz, meg stb. Erre jon az, hogy onzo vagyok, hogy neki ez a par ora igazan jar. De miert nem a hetvegen, mert nem akkor, amikor oviban van a gyerek? Faradt vagyok, sokat dolgozom, ha hazajovok piheni szeretnek. Velem nincs ugy el a gyerek. Ha a tv ele ultetem az nem jo neki, viszont este nekem semmi kedvem legozni. Most epp halalosan meg van ram sertodve, nem is lehet hozzaszolni.
2015. febr. 28. 01:40
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
90%

A lényeget kifejtették, hogy mit kellene tenned..


Nem csak a feleséged szerint vagy önző, hanem tényleg az vagy.


Arra nem gondoltál, hogy nem csak a haja szépsége miatt kenegeti? Hanem azért a heti 2szer 2 őra időért, amit magárafordíthat?

2015. febr. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
95%

Önző vagy, de nem csak azért, mert a feleséged piperkőc, hanem azért, mert neked teher, hogy 2 nyamvadt órát foglalkozz a gyerekeddel. Tök lényegtelen, hogy ezalatt a feleséged mit csinál.

Mellesleg egy nagygenerál (fürdés, hajmosás, arcápolás, manikűr, pedikűr) 2 óra alatt nem sok.

2015. febr. 28. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
23%
Hát nem vagytok piskotak. Anyuka egész nap otthon, gyerek oviban. Apuka munka után hzamegy, amikor is anyuka neki all hajat mosni. Anyuka pontosan mikor is törődött a gyerekkel? Neki se sok kedve volt hozzá az egész napi semmittevés után de persze hogy apukát kell szidni
2015. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
50%
A feleséged mit csinál, amíg a gyerek oviban van? Munka, más egyéb teendők, ami miatt nincs akkor szabadideje?
2015. febr. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
87%
Keress te is egy jó igénytelen, elhízott,zsíros hajú nőt, aki alig ad magára....Van 2 kezed, tudsz nagy néha te is kaját csinálni magadnak, a gyerek pedig a tiéd is, foglalkozz vele.
2015. febr. 28. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%

Ezek a válaszok gyönyörűen jellemzik a gyk közönségét :D.


Nem értem, hogy:

-minek ken magára ennyi kulimászt.

-miért nem osztja be normálisan az idejét napközben.

-néha a pasik is meg tudják csinálni a vacsit, meg szórakoztatni a kölyköt

-nem látják az átmenetet az igénytelenség és a fölösleges piperkőcködés között.

-ha anyucica nem dolgozik egy ovis gyerek mellett, akkor alap, hogy otthon minden tip top.

2015. febr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
95%
Azt írtad, hogy nincs kedved este legózni meg nincs el veled a gyerek, erre gondolj akkor majd mikor idős leszel és a gyereked majd tojik a fejedre mert képtelen voltál vele foglalkozni meg kapcsolatot kialakítani.Ha pedig éhes vagy egyél ,a feleséged nem a kiszolgáló személyzet,el tudod magadat látni.Ne legyél önző, a világ nem körülötted forog!
2015. febr. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
95%
Egy aprócska dolgot elfelejtettél leírni. A feleséged dolgozik, vagy htb, mert te biztosítod a családnak az anyagi feltételeket? Mert ha otthon van, akkor lenne ideje erre napközben is, illetve jogosan elvárható, hogy ő készítse a vacsorát, lássa el a háztartást. A gyerek szempontjából mindegy, te is a szülője vagy, tehát foglalkozz vele. Az téged minősít, ha veled, az apjával nincs el. Ha dolgozik a feleséged, akkor szégyelld magad, hogy nem csak a közös gyereket tojod le az önzésed miatt, de még vacsorát is tőle vársz! Ez esetben te sem dísznek vagy, vedd ki a részed a háztartásból is, és a gyerek ellátásából, vele való foglalkozásból.
2015. febr. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a feleséged nem azért piperészkedik órákat, mert annyira azt akarja csinálni, hanem mert kell neki pár óra nyugalom, gyerekmentes időszak. Ha ovis a gyerek, gondolom dolgozik ő is, tehát ugyanannyi részt kell vállalnod az otthoni teendőkből, és gyereknevelésből.
2015. febr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
43%

" De miert nem a hetvegen, mert nem akkor, amikor oviban van a gyerek? "


Mondjuk ebből nekem egyértelmű, hogy anyuka nem dolgozik. ...

2015. febr. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!