Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan bízzak meg ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg ezek után a feleségemben? Mit tegyek? Többi lent, bocs, ha hosszú

Figyelt kérdés

Szemét módon átvert a feleségem, nagyon kétségbe vagyok esve...

2 éve vagyunk házasok, soha nem titkoltam, hogy szeretnék gyereket, családot, és eddig valahogy mindig úgy emlékeztem, hogy ő is akar. Jól megvagyunk minden téren, nem nagyon veszekszünk, és a szex is rendben van. Én 37, ő 28 éves most, nincsenek anyagi gondjaink, van szép házunk, autónk, jó állásom van, ő tavaly nyáron fejezte be az egyetemet, és állást keres azóta, bár, ahogy észrevettem, nem nagyon töri magát agyon. De különösebben nem izgatott, hogy nem dolgozik, eleget keresek kettőnk számára is.


Amióta befejezte az egyetemet, egyre többször pendítettem meg, hogy ideje lenni belekezdeni a babaprojektbe. Ezekre ő soha nem mondot nemet, sőt, mondta is, hogy igen, egyetért, nemsokára szerinte is itt az ideje. Most februárban komolyan megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi van, mert hogy nem dolgozik, és gyereket is csak halasztgatja, és nem ezt beszéltük meg? Ezek után mondta, hogy rendben van, elmegy a nőgyógyászhoz, és utána jöhet a gyerek.


kb 10 napja el is ment, és, miután visszajött a dokitól, közölte, hogy sajnos nem lehet gyereke, mert hogy valami fejlődési rendellenesség van a méhében, stb. Én erre teljesen összeomlottam, mert nagyon szeretem, meg minden, de saját gyerekre is nagyon vágyom már... azon lepődtem meg leginkább, hogy őt nem is nagyon izgatja az egész dolog, ugyanúgy cseverészik meg vásárolgat a barátnőivel, mint eddig. Gyanús is lett a dolog.


A húgom ugyanazon az egyetemi klinikán dolgozik nővérként, (másik osztályon) és rávettem, hogy mutassa meg nekem a leleteket...TARTÓS MÉHEN BELÜLI FOGAMZÁSGÁTLÓ ESZKÖZ FELHELYEZÉSE...


Nagyon fáj, hogy így átvert a feleségem. nem tudom, mit csinljak. Még nem mondtam el neki, hogy tudom, hogy átvert. Mit tegyek? Nem tudok megbízni benne többet. Hogyan lesz így családom? Ha egyáltalán vele akarok még? Adjatok tanácsokat, légyszives, teljesen kétségbe vagyok esve.



2015. márc. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:

aljas dolog cseszegetni, hogy mikor szül?

Ha megmondja akármikor a kapcsolatban, hogy nem akar gyereket, vagy nem tőlem akar, akkor lehetséges, hogy el sem veszem...soha nem titkoltam, hogy én családot és több gyereket akarok. szerintem nem én voltam az unfair.


lehet, hogy a papíron intrauterin eszköz volt, nincsen nálam a papír, a húgom a számítógépen kereste ki. Egyébként tudom, hogy nem törvényes ez, de azt hiszem, hogy a férjeként talán van közöm a feleségem olyan egészségügyi dolgaihoz, ami a közös jövőnket illeti...

2015. márc. 6. 18:59
 22/55 anonim ***** válasza:
44%

Mond meg neki, hogy xy magánklinikán jónevű orvosnál szereztél egy időpontot, hogy másik szakvéleményt kérhessetek. (Ez a taktikai része.)


Ha elmondja az igazságot, akkor dönthetsz, hogy vele maradsz-e, vagy sem.

Ha nem mondja el, akkor elmentek a dokihoz, ahol kiderül. Hazaviszed, összecuccolsz és kidobod.


Én egyébként nem értelek. Amikor fiatalabb voltam, azt mondtam a férjemnek, nem akarok gyereket (ő már akkor is nagyon szeretett volna), és mégis velem maradt, elvett. Most, hogy akarok is, de nem jön össze, és felhoztam az örökbefogadást, arra ő mondott nemet. És mégis vele vagyok. Miért egy ismeretlen leendő gyerekhez ragaszkodsz, és nem a párodhoz?


És ha a következő nő nem fog tudni teherbe esni, pedig akar? Akkor jöhet a harmadik feleség?

2015. márc. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
29%

Nem hiszem, hogy beszélgetnék vele a problémáról.

Ő sem beszélgetett veled.


Valahogy hivatalos úton hozzá kéne jutnod ehhez a lelethez, aztán pedig szó nélkül a tudta nélkül beadni a válókeresetet.

Legalább is kívülállóként én ezt tudom mondani, én ezt tenném.

Csak kell, hogy legyen váló ok.

2015. márc. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
40%
... mármint hivatalosan.
2015. márc. 6. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
5%
én 18 évesen estem teherbe és most már 1 hó múlva less a pici 1 éves. Soha nem bántam meg. Szerintem nincs értelme folytatni a kapcsolatot ezzel a nôvel vagy csak fél az anyaságtól,hogy nem less sok ideje a vádárolgatáshoz. Beszélj vele. És mondd el hogy tudsz a spirálról.
2015. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
33%

"Ha megmondja akármikor a kapcsolatban, hogy nem akar gyereket, vagy nem tőlem akar, akkor lehetséges, hogy el sem veszem..."


Na ezért vert át!Bár én ezzel a feltétellel hozzád se mentem volna!Ha két ember szereti egymást akkor ennek a szerelemnek,kapcsolatnak,házasságnak nem lehetnek feltételei! Még egy gyerek se!

2015. márc. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 A kérdező kommentje:

bocs, én nem "feltételül állítottam" a gyereketszülést a házassághoz. Én mindig is akartam, és ő soha nem mondta, hogy nem akar. nem is feltételeztem, hogy nem akar.

És ha azt mondja, egy normális indokkal, hogy "most még nem akarok gyereket, mert....", akkor azt figyelembe tudom venni. de HAZUDOTT!!!!!!

2015. márc. 6. 19:36
 28/55 anonim ***** válasza:
2%
A férfi 37,a nő 28. Ketyeg az óra. Arról van szó! Én megértem a kérdezőt. Egy nő ha 38 évesen szül annak nagy esélye van hogy a babának valami bajai lesznek.
2015. márc. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
58%

Nem szeret!

Ha adottak a feltételek(ház,pénz)és szeretne akkor jöhetne a baba.

De ilyen dologban szerintem csak az hazudik akinek hátsó szándékai vannak!

Én elhagynám,nem azért mert nem akar gyereket,hanem mert ilyen dologban hazudot! HA ebben hazudni mert belesem gondolok miben hazudhatott még.

2015. márc. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
11%
KAMUGYANÚS!!!Méhen belüli fogamzásgátló eszközt azaz spirált, csakis olyan nőknek helyeznek akik már szültek...szóval valami sántít a sztoriban...
2015. márc. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!