Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan bízzak meg ezek után a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak meg ezek után a feleségemben? Mit tegyek? Többi lent, bocs, ha hosszú

Figyelt kérdés

Szemét módon átvert a feleségem, nagyon kétségbe vagyok esve...

2 éve vagyunk házasok, soha nem titkoltam, hogy szeretnék gyereket, családot, és eddig valahogy mindig úgy emlékeztem, hogy ő is akar. Jól megvagyunk minden téren, nem nagyon veszekszünk, és a szex is rendben van. Én 37, ő 28 éves most, nincsenek anyagi gondjaink, van szép házunk, autónk, jó állásom van, ő tavaly nyáron fejezte be az egyetemet, és állást keres azóta, bár, ahogy észrevettem, nem nagyon töri magát agyon. De különösebben nem izgatott, hogy nem dolgozik, eleget keresek kettőnk számára is.


Amióta befejezte az egyetemet, egyre többször pendítettem meg, hogy ideje lenni belekezdeni a babaprojektbe. Ezekre ő soha nem mondot nemet, sőt, mondta is, hogy igen, egyetért, nemsokára szerinte is itt az ideje. Most februárban komolyan megkérdeztem tőle, hogy akkor most mi van, mert hogy nem dolgozik, és gyereket is csak halasztgatja, és nem ezt beszéltük meg? Ezek után mondta, hogy rendben van, elmegy a nőgyógyászhoz, és utána jöhet a gyerek.


kb 10 napja el is ment, és, miután visszajött a dokitól, közölte, hogy sajnos nem lehet gyereke, mert hogy valami fejlődési rendellenesség van a méhében, stb. Én erre teljesen összeomlottam, mert nagyon szeretem, meg minden, de saját gyerekre is nagyon vágyom már... azon lepődtem meg leginkább, hogy őt nem is nagyon izgatja az egész dolog, ugyanúgy cseverészik meg vásárolgat a barátnőivel, mint eddig. Gyanús is lett a dolog.


A húgom ugyanazon az egyetemi klinikán dolgozik nővérként, (másik osztályon) és rávettem, hogy mutassa meg nekem a leleteket...TARTÓS MÉHEN BELÜLI FOGAMZÁSGÁTLÓ ESZKÖZ FELHELYEZÉSE...


Nagyon fáj, hogy így átvert a feleségem. nem tudom, mit csinljak. Még nem mondtam el neki, hogy tudom, hogy átvert. Mit tegyek? Nem tudok megbízni benne többet. Hogyan lesz így családom? Ha egyáltalán vele akarok még? Adjatok tanácsokat, légyszives, teljesen kétségbe vagyok esve.



2015. márc. 6. 18:01
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
94%

Kérdező, szerintem jól döntöttél. És nem azért, mert nem akar (még vagy soha) gyereket. Hanem, mert ilyen dolgot hazudott neked, ahelyett hogy megmondta volna egyenesen, hogy úgy érzi, nem vágyik még az anyaságra. A hazugság az, ami tönkretesz egy kapcsolatot, hiszen pont a bizalmat rombolja le, anélkül pedig nem működhet normálisan egy kapcsolat sem.

Sok erőt, kitartást.

2015. márc. 7. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

Sajnálom.

Viszont nagyon jól döntöttél. Kitartást! :)

2015. márc. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:

Szerintem is jól döntöttél.


De mit szóltál volna, ha nincs ez az egész átverés, és helyette megmondja, hogy mégsem áll készen az anyaságra?

2015. márc. 8. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
Arra már írta a kérdező,hogy el tudná fogadni és várna.
2015. márc. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
20%

Jól döntöttél!!


Sajnos nálad is beigazolódott a mondás, hogy "nőben nem lehet megbízni"!

2015. márc. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!