Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan vonjam be a feleségemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan vonjam be a feleségemet a napi munkámba?

Figyelt kérdés

Én hajnaltól késő estig dolgozok, hogy eltartsam őket. Mikor hazaérek akkor velem akarja megcsináltatni amit napközben nem végzett el. Mert nekem segítenem kell. Jó. Értem. De ő meg jöjjön be akkor napközben a munkahelyemre és segítsen nekem, hogy este ne legyek olyan fáradt.

Ez így lenne fer, nem?



2015. márc. 9. 17:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Hát, ott már baj van, ha egy férfi azt kerdezi, hogy hogy vonja be a feleseget a munkaba... Egy normalis, dolgos asszony mellett ilyen kerdes nem merul fel a ferfiban. En a páromtól annyit szoktam kerni, hogy mosogasson el, takaritaskor meg mossa ki a kádat. Tobbet nem. Ha meg itthon lennek egesz nap, akkor ennyit se kernek, csak kisgyerek mellett
2015. márc. 10. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
72%

De munkahelyen ugyanannyi időt töltesz, mint a férjed? Mert ha igen, akkor kérés nélkül egyenlően kéne megosztani a házimunkát. Ha nem, akkor az sem baj, csináld te a nagyjat, de az én szememben cseléd vagy.


És dolgos férfi ha az asszony otthon van, de egy kisbaba miatt kiaalvatlan, kimerült, akkor szó nélkül segít este.

2015. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
48%

Ha a kérdező tényleg szó szerint hajnaltól késő estig dolgozik, hogy "eltartsa a családját", akkor eszerint anya htb., nos ebben az esetben nem gondolom, hogy be kellene segítenie. Az én férjem is hajnalban (sőt, inkább az éjszaka közepén) indul dolgozni, hol délutánig, hol estig. Ha délután jön, akkor ő is beáll a csatasorba, de ha este gyakorlatilag aludni ér haza, akkor még neki kéne odaállni a mosogatóhoz, vagy mi? Fürdetni is mindig ő szokott, de ha hosszúra nyúlik a nap, azt sem várom el tőle, hiszen aznap ő már megtette a magáét.

Nem mondom, hogy nem tud kemény dolog lenni a babázás - én aztán igazán kifogtam, nap végére tényleg jártányi erőm is alig van -, de azért azt vegyük már tudomásul, hogy egy 12-14 órás munka után szemétség még házimunkát is várni a pasitól. Már ha az tényleg annyi.

2015. márc. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!