Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel vágnátok vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vágnátok vissza a férjeteknek, hogyha sose dicsérne, mindig csak kritizálna titeket?

Figyelt kérdés
A férjem lételeme a kritika. Sose szokott megdicsérni, hogy jól nézek ki, vagy jól áll a hajam, vagy csinosan vagyok felöltözve. Mindig a hibát veszi észre rajtam. Ti mivel vágnátok vissza neki? Mit tennétek az én helyemben? Ugyanis nincs sok önbizalmam, pedig klassz csaj vagyok. Szükségem lenne dicséretre.
2015. márc. 10. 18:29
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
95%

Ha kritizál, mondd neki a következőket: "Nem baj, drágám, az a lényeg, hogy te tökéletes vagy." Lehetőleg minél több gúnnyal, vegye már észre magát.


Amúgy mit is keresel egy ilyen ember mellett?

2015. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
98%

Nekem exem volt ilyen. Nem véletlen, hogy már csak ex :D

Én mindig visszavágtam, hogy na mi van kanapékirály, hozzáfűznivalód van?

Rajtam mindig hibát talált, holott ő sosem tett le az asztalra semmit, sosem edzett, de a gyúrósok persze mind idióták a szemében. Én meg a teremben nőttem fel, tehát nekem ez különösen bántotta a fülem. És ez csak egy eset, volt még ezen kívül száz meg száz ékesszólása :D

Köszönöm, hogy eszembe juttattad, hogy milyen jól döntöttem! :)

N 26

2015. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
94%
Semmivel, kibsznám, mint a macskát szrni. Engem ne alázgasson, csak mert neki úgy jó.
2015. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
94%
Válóperrel...
2015. márc. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
85%
Pedig a férjek funkciója pont a dicsérés volna..:)
2015. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
92%
Én ilyen emberrel össze se jönnék, nemhogy házasság...
2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
98%

Egyreszt lehet irigyseg, vagy igy nyomja le azt a meglevo kicsi kis onbizalmadat, ettol o f.A.s.z.A csavonak erzi magat, mert valoszinu magaval nem bir szembe nezni, hogy egy Sz a r kupac.

Amugy, ha ennyire rossz vagy, miert van veled? Es te vele, miert hagyod hogy lelkileg terrorizaljon?

2015. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom amig még nem vett feleségül nem volt ilyen gond? Mitöl változott meg szerinted?
2015. márc. 10. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
93%

Én azzal, hogy akkor minek van velem, ha neki semmi nem jó tőlem?

De gondolom nem most vált ilyenné, hanem mindig is ilyen volt a jelleme, ha nehezen viseled, akkor minek mentél eleve hozzá?

A másik, "a pedig klassz csaj vagyok" megnyilvánulás nem épp azt igazolja vissza, hogy önbizalom hiányos lennél! :D

2015. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
94%

Azzal vágnék vissza,hogy mindig megdicsérném.

Nem süllyednék le az õ szintjére!

2015. márc. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!