Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel vágnátok vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vágnátok vissza a férjeteknek, hogyha sose dicsérne, mindig csak kritizálna titeket?

Figyelt kérdés
A férjem lételeme a kritika. Sose szokott megdicsérni, hogy jól nézek ki, vagy jól áll a hajam, vagy csinosan vagyok felöltözve. Mindig a hibát veszi észre rajtam. Ti mivel vágnátok vissza neki? Mit tennétek az én helyemben? Ugyanis nincs sok önbizalmam, pedig klassz csaj vagyok. Szükségem lenne dicséretre.
2015. márc. 10. 18:29
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
93%
9-es: Épp ezt akartam írni, hogy az hogy "klassz csaj vagyok" az nem éppen önbizalom hiányosság.
2015. márc. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
16%

18:51


"pedig klassz csaj vagyok"pontosan ezért nem dicséri.

2015. márc. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
61%
ja, nehogy elszálljon
2015. márc. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
94%

Elképzelhető, hogy te nőnek nagyságrendekkel jobb vagy, mint ő férfinak? Ha így van, eleve csak az önbizalomhiányod miatt szerezhetett meg, és érdekében áll ezt fenntartani. Ha kell ő neked, akkor mondd el neki, hogy nagyon szereted, de ha tovább aláz és egy jó szava nincs hozzád, akkor el fog veszíteni.

Ha bántani akarod, akkor közöld vele, hogy nem érdekel, mit mond, elég, ha más pasiknak nagyon tetszel.

2015. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
7%
Azért jók ezek a kamu kérdések, nem? :D :P
2015. márc. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem visszavágni kellene, hanem megbeszélni vele, hogy az állandó kritizálása, és a dicséret teljes hiánya rosszul esik neked. Borzasztó, ha egy pár elfelejt egymással kommunikálni...

Azért ez tetszett: "Ugyanis nincs sok önbizalmam, pedig klassz csaj vagyok." Micsoda ellentmondás e

2015. márc. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:

Szerintem nem visszavágni kellene, hanem megbeszélni vele, hogy az állandó kritizálása, és a dicséret teljes hiánya rosszul esik neked. Borzasztó, ha egy pár elfelejt egymással kommunikálni...

Azért ez tetszett: "Ugyanis nincs sok önbizalmam, pedig klassz csaj vagyok." Micsoda ellentmondás egyetlen mondatban, nem igaz? ;)

2015. márc. 10. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy ha szerinte ennyire "rossz" vagyok, akkor miért van velem.
2015. márc. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
54%
Kerdezo hany eves vagy? Kicsit ovis szint a kerdesed... visszavagni? Jatszani akarsz, bosszulkodni, nagyobbat mondani nala, mikozben alazza a Feleseget azaz teged! Egyszer megkerdeznem miert csinalja, vagy megbeszeltuk, hogy tobbe soha, ha nem tartja be kibsznam mint a macskat...szni.
2015. márc. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
13%
19: jajj, de jó jött egy feminista is! :D
2015. márc. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!