Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mivel vágnátok vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel vágnátok vissza a férjeteknek, hogyha sose dicsérne, mindig csak kritizálna titeket?

Figyelt kérdés
A férjem lételeme a kritika. Sose szokott megdicsérni, hogy jól nézek ki, vagy jól áll a hajam, vagy csinosan vagyok felöltözve. Mindig a hibát veszi észre rajtam. Ti mivel vágnátok vissza neki? Mit tennétek az én helyemben? Ugyanis nincs sok önbizalmam, pedig klassz csaj vagyok. Szükségem lenne dicséretre.
2015. márc. 10. 18:29
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
94%

Hát például azzal, hogy nem lennék a felesége.


Az exem pont ilyen volt. Kihasználta, hogy kevés az önbizalmam, sosem dicsért, csak oltott, aztán meg én voltam a hülye, hogy ezt szóvá mertem tenni.. :)


Kb. elhitette velem, hogy nem érek semmit, nem kellenék senkinek, így maga mellett tudott tartani, amíg nem jött neki egy újabb. Engem meg addig ott pumpolt, ahol tudott. :)

2015. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
72%
Vagj vissza neki te is legy kritikus bele,majd neki sem esik jol es ja rakerdez hogy miert vagy enuire negativ velemenyel rola elmondhatod neki hogy o is ez tette veled minden nap.Ha ugy erzed visszakapta a sok ocsarolast , utana en a helyedben elhagynam.Minek ragaszkodol ilyen emberhez aki semi jot nem lat bened ?
2015. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
47%

Visszavágni? Hány éves vagy , 8? Így az oviban szokás viselkedni. Én amúgy nem lennék olyan emberrel, aki csak kritizálni tud...


Furák ezek a dolgok. Nekem aztán nulla önbizalmam van ami a külsőmet illeti, egyszerűen csúnya vagyok, és ezt tudom is.

Soha nem vártam el a férjemtől, hogy dicsérgessen (pont azért mert tisztában vagyok a rondaságommal), mégis megteszi, pedig tudom, hogy nem vagyok se szexi, se szép...hiába mondja. A belsőmet, a személyiségemet, értékesnek tartom, de semmi több.


Te miért várod el, hogy dicsérjen?

2015. márc. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ugyan nem a férjem, csak a barátom, de ugyanez a problémánk.

Pont a múlthéten volt ebből hatalmas vitánk. Elmondtam neki, hogy szeretném, ha néha megdicsérne, szeretgetne, nem csak oltogatna. Szerinte ez lehetetlen, és egyébként is csak viccel.

Szerintem 2 lehetőség van, vagy tűrni és reménykedni, hogy előbb-utóbb felfogja, hogy ez mennyire fájdalmas, vagy elhagyni.

2015. márc. 10. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz! Az állandó kifogásolás és kritizálás a pszichikai bántalmazó tipikus eszköze. Készülj el, hogy ha a férjed helyzete bármilyen értelemben megnehezedik (munkahely elvesztése, betegség, stb.) ez a kritizáló attitűd a hangulata romlásával párhuzamosan erősödni fog, egészen addig, mígnem mindenért téged tesz felelőssé. Nem törvényszerű, hogy így lesz, de a valószínűsége nagy (tapasztalatból mondom ezt.)


Fel kell tehát mérned, mit tudsz megoldani a magaért való kiállással és a tisztázó beszélgetésekkel. Ha úgy látod, semmit, előzd meg a bajt. Számolj le ezzel a kapcsolattal.

2015. márc. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

21:12


Nagyon igaz,amit irsz.

2015. márc. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
93%
Megmondanám neki, hogy akkor jó sz.r az ízlése.
2015. márc. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
80%

Én meg megmondanám neki, hogy lehet, neked nem tetszik, de másoknak igen, és ma is többen megdicsértek :)


(Igazából nem élnék szivessen egy ilyen emberrel.)

2015. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
22:18: Köszönöm. Élettapasztalattal szerzett emberismeret..
2015. márc. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Fogadjunk keves es rossz az intimitas koztetek es nincs kozos hobby vagy program

AZ elhidegulest latom itt a serelmeket es a haragot.

Ez a kapcsolat halalat hozza hamarossan.

Tedd rendbe meg lehet

2015. márc. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!