Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt ti elhiszitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti elhiszitek?

Figyelt kérdés

Kedves gyermekkori barátnőmnél voltam amikor mutogatta hogy egy társkeresőn ismerkedik.

Amikor mutogatta hogy ki az a férfi aki tetszik neki, a lap oldalán egy profil volt (persze még több profil is volt) azon a bizonyos profilon a férjem képe volt, más életkorral, adatokkal.

Én hazamentem és számon kértem, erre felháborodott hogy ez egy hamis profil.Bejelentette az oldalra.Mondta hogy akármeddig elmegy hogy bebizonyítsa..

Nem tudom.



2015. márc. 11. 20:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Bizalom kérdése az egész.
2015. márc. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem lopták már el 📷 t vagyis képet rólam. Valami utálatos érzés. A te férjed sajnos azt kell mondjam hogy Neked kell ismerni
2015. márc. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hozzáférsz a gépéhez? Megnézném a későbbiekben, hogy esetleg szorgosan törli-e az előzményeit, vagy esetleg annyira kis oktondi, hogy benne is hagyja, és vajon van-e közötte társkereső oldal? Hogyha nem volt hamis a profil, úgysem bírja ki sokáig, hogy egy másikra ne regisztráljon.
2015. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
hát .. , pont így jártam a VOLT férjemmel
2015. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
92%

Én nem szóltam volna még neki!

Megkellett volna beszélni vele egy áll randit és kiderült volna ha ő megy el.

2015. márc. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
ha olyan kép volt, amit előtte bárhová feltöltött a netre, akkor simán lehet hamis profil
2015. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi tinikorunkban barátnőmmel csináltunk kamu profilt, egy random közösségi oldalon talált fényképek segítségével, csak, hogy megszívassunk valakit.


Ha úgy látod, hogy a párod nem az a hűtlen fajta, akkor szerintem ne állj egyből ellenségesen hozzá. Vizsgáld ki az ügyet.

2015. márc. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Megnéztem már a mi általunk gyártott kamu profilt, még mindig fent van a facebookon, és 228 ismerőse van! :D
2015. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

"Amikor mutogatta hogy ki az a férfi aki tetszik neki, a lap oldalán egy profil volt (persze még több profil is volt) azon a bizonyos profilon a férjem képe volt, más életkorral, adatokkal. "


Tehát a barátnőd nem ismeri a férjed vagy mi?

2015. márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ja, a gyerekkori barátnőd nem ismeri a férjed?


Legalább egyforma az ízlésetek.


Én biztos kiröhögném, és kedvesen felvilágosítanám, hogy át lett verve, mert kamu a profil. Én TUDOM,hogy a férjem nem tenne ilyet, úgyhogy amikor hazamennék, nem számon kérném a férjem, hanem szólnék, hogy tud-e róla, hogy visszaéltek a képével?

2015. márc. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!