Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ezt ti elhiszitek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt ti elhiszitek?

Figyelt kérdés

Kedves gyermekkori barátnőmnél voltam amikor mutogatta hogy egy társkeresőn ismerkedik.

Amikor mutogatta hogy ki az a férfi aki tetszik neki, a lap oldalán egy profil volt (persze még több profil is volt) azon a bizonyos profilon a férjem képe volt, más életkorral, adatokkal.

Én hazamentem és számon kértem, erre felháborodott hogy ez egy hamis profil.Bejelentette az oldalra.Mondta hogy akármeddig elmegy hogy bebizonyítsa..

Nem tudom.



2015. márc. 11. 20:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
64%
Én azt nem hinném el, hogy teljesen véletlen hogy a férjed profilját mutatta meg a barátnőd, hogy tetszik neki. Szóval érted, mennyi az esélye, hogy ha csajozni akar pont a barátnődet találja meg? Szerintem valaki be akart kavarni nektek. Hogyhogy nem ismeri a barátnőd a férjedet?
2015. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Nem kellett volna szólni, hanem előbb megnézni a szgépen, telefonján a böngészési előzményeket. Ha ott nem találsz semmit, akkor kamu profillal regelni az oldalra, megkeresni őt és levelezést kezdeményezni vele, amiben biztosan felismerted volna a fogalmazási stílusból, hogy ő az, vagy sem. Sajnos az elhamarkodott kérdőre vonással elrontottad a dolgot. :( már mindegy. Viszont ha tényleg ő az és nem kamu profil, akkor érdemes lenne szétnézni más társkeresőkön is, mert lehet, hogy több oldalon is regisztrált és akkor fel tudod venni vele ott a kapcsolatot. Én ezer közül megismerném a párom írását a szófordulataiból. Egyébkén az is árulkodó lehet, hogy mennyire jóképű a férjed? Persze, neked biztos az, mert nem mentél volna hozzá, ha nem tartanád szépnek, de ettől elvonatkoztatva, gondolj bele abba, hogy ha te csinálnál kamureget, akkor a férjed képét választanád-e.
2015. márc. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ismerkedjen össze a férfival, és akkor meglátja, hogy valóban a Te férjed-e!

Ha nem jön el a randira a "társkereső" férfi, akkor valószínűleg valaki ellopta a férjed személyazonosságát.

Esetleg mondj egy infót a férjedről, amiről valószínűleg igazat mond a férjed, és amit kérdezzen meg tőle még az ismerkedés előtt a beazonosítás céljával.

Vagy nézd meg a leveleit, hogy az ő stílusa-e!

Az barátnődnek elmesélt tényeket... stb.

2015. márc. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Tuti hogy a férjed volt jobb ha utána jársz a dolgoknak.Tapasztalatból mondom.
2015. márc. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
14: Elmondod a tapasztalatod?
2015. márc. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
És a kedves barátnõd nem tudja hogy ki a férjed? Soha nem látott képet róla? Esküvõi? Facebookon sem?
2015. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
NEkem is azonnal ez jutott eszembe, hogy a barátnődnek fogalma sincs, hogyan néz ki a férjed? :D
2015. márc. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!