Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ismertek olyan nőt, aki csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismertek olyan nőt, aki csak a férje kedvéért vállalt második gyereket? Mi lett velük, hogy alakult az életük?

Figyelt kérdés

Van már egy lányunk, én nem szeretnék több gyereket. A férjem igen. Nem erőszakos, nagyon ritkán hozza szóba, de tudom, hogy nagyon boldog lenne, ha belemennék.


Tudom, hogy minden eset más, de érdekelne a véleményetek.


2015. márc. 12. 12:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
igen, ismerek ilyet. Nem bánta meg :)
2015. márc. 12. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Nekem apa miatt lett tesóm, mert rábeszélte anyát. Megszenvedett a szüléssel, utána kicsit depressziós is lett, csak a második tesóm érkezése (aki nem volt tervezett) zökkentette ki. Nem tudom, hogy van-e köze a depressziójának ahhoz, hogy nem önszántából vállalta, mindenesetre mindhármónkkal jó a kapcsolata, nem látom hogy kevésbé szeretné húgomat, vagy akármi.

Én ha hasonló helyzetben lennék, és anyagilag teljesen oké a második baba, és nincsenek rossz emlékeim az első szülésről, lehet vállalnám.

Nagyon örülök, hogy vannak testvéreim. :)

2015. márc. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyik barátnőm volt így. A férje nagyon erősködött, hogy kell neki még egy gyerek. Azt mondta neki barátnőm, hogy oké, de akkor neki kell otthon maradnia a kicsivel. Érdekes rögtön nem volt olyan fontos a második gyerek.

Persze biztos vannak rengetegen olyanok, akik meg végül nagyon örülnek a második gyereknek. De ez azért eléggé lutri. Szerintem csak akkor szülj, hogyha te vágysz rá, mert arra alapozni, hogy majd úgyis biztos jó lesz, azért elég rizikós.

2015. márc. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Kései Sirató ***** válasza:
43%

Ha egy puka ennyira akar második gyereket, az sztem jó dolog, azt jelenti, gyerekcentrikus, fontos számára a család, lehet rá számítani a munkamegosztásban, csupa pozitív dolog jut erről eszembe.

Ha több érv is szólna mellette (pl. van elég hely, pénz, stb) én bevállalnám a helyedben.

2015. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

itt vagyok...

Persze ha már belemész, akkor már te is akarod valamilyen szinten a gyereket. Nálunk a férjem volt az indító. Aztán az 5 éves kisfiam, aki születése óta kistestvért akart.

Nehéz volt a szülésem és rettegtem egy következőtől. Aztán mégis belementem. Van egy gyönyörű kislányom, aki nélkül az életem nem lenne teljes. Amit sajnálok, az az, hogy apuci kedvence lett..:( Én úgy érzem, hogy emiatt a nagy elég sokat szenved....

2015. márc. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. :)

Egyet akartam, eü okokból, de végül rábeszélt a párom a másodikra. Munkát nem találtam (válság miatt nem vettek vissza), úgyhogy lett még egy gyerek. :)

Jól vagyunk, megvagyunk és én is boldog vagyok, hogy kettő van, egy pillanatra sem bántam meg.

2015. márc. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen, egyik barátnőméknél így volt, de náluk nem happy a történet vége.

A férj baromi lelkes volt, barátnőm még várt volna vele, de végül belement.

A férj viszont végül nem bírta a két kisgyerekes létet (4 éves és az újszülött), a kisebbik még 1 sem volt, amikor félrement, válás lett a vége.

2015. márc. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
18%
Hát én azért a helyedben nem mennék bele addig amíg nem szeretnéd te is azt a babát. Persze tök jó érzés, hogy olyan párja van az embernek aki szereti a kis családját és szeretné bővíteni de mégiscsak te vagy otthon egész nap a gyerekkel. Szóval szerintem a te döntésed is legyen ne csak úgy " belemenj"!
2015. márc. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jah a lényeg a kérdésre a válasz lemaradt:-P Igen ismerek ilyen párt, anyuka nagyon nehezen viselte a két gyerekkel otthon létet, jó egy év kellett neki amíg kilábalt a "depiből". Most már jól vannak, imádja a gyerekeit de abban az egy évben sokszor mondta, hogy lehet inkább mégsem kellett volna :-(
2015. márc. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Igen. Anyuka depressziós lett, több mint fél év kellett, hogy kilábaljon belőle. Szereti a kicsit is, de a nagyobbikat máshogy...
2015. márc. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!