Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogy fogadjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogy fogadjátok, ha más férfiaknak is tetszetek?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseket kelt bennetek egy bók, egy-két elismerő pillantás, egyértelmű utalás, vággyal telt szemek férfitől, aki nem a férjed?:)

2015. márc. 13. 14:52
1 2 3 4 5 6
 11/51 anonim ***** válasza:
12%
Mert minden nő egyforma? Mert össze kéne nedvesednem, ha valaki "vággyal telt szemmel" néz rám?
2015. márc. 13. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/51 anonim ***** válasza:
53%
Rendkívül önbizalomnövelő!!!! :D Sőt, be is szoktam számolni (persze oly gyakran nem fordul ez elő sajnos) a férjemnek az ilyen esetekről, és ő végtelenül büszke, hogy az ő kis felesége után más is megfordul. :D
2015. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/51 A kérdező kommentje:
Én is el szoktam neki mondani, hogy na nesze, lásd hogy bizgatom a férfiak fantáziáját :D ő is büszke. Nekem jó kedvet csinál az ilyesmi:)
2015. márc. 13. 15:12
 14/51 anonim ***** válasza:
Nem hazassagban ugyan, de 4 eve egyutt vagyunk a parommal. Persze, mosolygok a mas ferfiak bokjain, de kulonosebben nem erdekel. Az a legfontosabb, hogy a paromnak tetszem :)
2015. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/51 anonim ***** válasza:
81%

sajnos nekem nem volt még olyan pasi, akinek "vággyal tele lenne a szeme" és tetszene is.


mindig olyan ronda emberektől kapok ilyeneket, sokkal jobban örülök, amikor pl volt, hogy idős bácsi, vagy egy fiatal cigánysrác elengedett babakocsival az úton és olyan szépet, jókat kívánt mosolyogva, hogy még ma is benem van :)


olyanok, amikor kikezd velem egy taxis és hasonlók, irritálnak nagyon.

vagy amikor barátnője kezét fogva néz engem hosszan és küld egy mosolyt, ilyenen meg egy srác haverommal röhögtünk, felhívtam rá a figyelmét(mert ugye pasi nem vette volna észre)

2015. márc. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/51 anonim ***** válasza:
*vagy nem sajnos
2015. márc. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/51 anonim ***** válasza:
58%
Attól függ. Ha vmi nagyon igénytelen pasas célozgat, vagy ha kocsányon lógó szemmel bámulnak, obszcén módon célozgatnak, az idegesít. A kedves bókok, elismerő pillantások jól esnek. De ennyi.
2015. márc. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/51 anonim ***** válasza:
58%
Én is mindig elmesélem a páromnak nagybüszkén :) Jól esik, nagyon-nagyon! Ha nagyon jó pasi, akkor talán még a fantáziámat is megmozgatja, de alapvetően semmi pénzért nem mennék tovább a dologban.
2015. márc. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/51 anonim ***** válasza:
32%

"egy kolléga "milyen csinos vagy ma, gizike" mondatában nincs semmi megalázó"


Én megalázónak érzem. Kivéve, ha ott áll mellettem Béla, és a kolléga neki is odaszegezi, hogy "Bélám, ez a nyakkendő nagyon jól áll".


Különben úgy érzem, ők emberként kezelik egymást, én meg csak egy dísztárgy vagyok. Szívesebben veszem az olyan bókokat, amik a belsőmre utalnak.


Életem legszebb bókját akkor kaptam, mikor megnevettetem azt a férfit, aki nagyon tetszett, és ő percekig röhögött, majd azt mondta: eszméletlen vagy.


Ha azt mondta volna, csinos vagy, vagy csak végignéz, abban a pillanatban kiszerettem volna belőle.

2015. márc. 13. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/51 A kérdező kommentje:
Érdekes jelenség vagy, 72%-os, de nyilván ez a te dolgod. (Megnevettetni egyébként férfi is tud férfit, nem is akárhogyan, szerintem ez semmi különös, én meg tudok nevettetni nőket is:D)
2015. márc. 13. 15:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!