Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségek, ti hogy fogadjátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségek, ti hogy fogadjátok, ha más férfiaknak is tetszetek?

Figyelt kérdés
Milyen érzéseket kelt bennetek egy bók, egy-két elismerő pillantás, egyértelmű utalás, vággyal telt szemek férfitől, aki nem a férjed?:)

2015. márc. 13. 14:52
1 2 3 4 5 6
 31/51 A kérdező kommentje:
29: Nem határoltam be a kérdést munkahelyre.
2015. márc. 13. 17:11
 32/51 anonim ***** válasza:
40%

Nem vagyok hülyepitsa, köszönöm szépen a megszólítást.


Felőlem lehet valaki férfi, nő, hetero, meleg, a testemre ne tegyen megjegyzést. Nem vagyok rá kíváncsi, nem esik jól, nem élem meg pozitívumként.


És inkább beszélgetek valakivel, minthogy stírölje a seggem, de hát kinek a pap.

2015. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/51 A kérdező kommentje:
Egyik nem zárja ki a másikat.
2015. márc. 13. 17:22
 34/51 anonim ***** válasza:
72%-os te no vagy?
2015. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/51 anonim ***** válasza:
Ha azt hiszitek, sértésnek veszem azt, hogy "megkérdőjelezitek" a nemem, tévedtek. Nekem nem kell, hogy megmondják, hogy jól nézek ki, mert krumplis zsákban is nőnek érzem magam. Nem idegenek függvénye.
2015. márc. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 anonim ***** válasza:
"A munkahelyi zaklatás másik formája az úgynevezett ellenséges környezet, amikor is a nő olyan légkörben és fizikai környezetben kénytelen dolgozni, melynek során női mivolta sérül. Tipikus példa erre az a munkahelyi légkör, amelyben mindennaposak a férfikollégák által olyannyira kedvelt szőke nős és anyósviccek, vagy a szexuális töltettel bíró, esetleg a nő külső tulajdonságait célzó megjegyzések. A szexuális zaklatás ezen formája a legnehezebben felismerhető, hiszen nagy az esélye, hogy a nők magukban is magyarázatot találnak férfikollégáik ilyetén viselkedésére, vagy hisznek a félrevezető kérdéseknek, minthogy hova tették aznap a humorérzéküket."
2015. márc. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/51 anonim ***** válasza:
A bókok jól esnek, akkor is, ha nem a férjemtől kapom. A nyálcsorgatós pillantások és utalgatások viszont nem jönnek be. Azokat undorítónak találom.
2015. márc. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon bejon, sot igenylem is, hogy tudjam, masoknak is tetszem.

Valoszinuleg ez a paromnak es az egyutt toltott 10 evnek is koszonheto, mert sajnos o nem veszi eszre, hogy no vagyok 😞

A munkam miatt eleg sok emberrel talalkozom naponta es bizony tobben is meg szoktak dicserni vagy csak latom, hogy eszreveszik bennem a not. A kollegaim kozul a nokkel is szoktuk egymast dicsergetni, pedig heterok vagyunk 😀

Szoval szerintem fontos, hogy tudjam, bejovok masoknak is.

2015. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/51 anonim ***** válasza:

Persze nem a gusztustalan, izlestelen beszolasokra es a nyalcsorgato nezesre van igenyem, csak a finom pillantasra, az enyhe flortolesre stb.

Ettol meg huseges vagyok 😀

2015. márc. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
39-es azert a flortolgetes mar necces... kerdes mit jelent neked a huseg...
2015. márc. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!